|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Zaujalo mě

Then you can be free.

27. července 2012 v 19:55 | xoxo_Lady
Není to tak dlouho, co jsem do menu k aktuálním odkazům přidala nový link. A jelikož mám potřebu o tomto videu dát vědět víc, rozhodla jsem se napsat i stručný článek. Jedná se o krátký gay film s velmi jednoduchým dějem a jeho v dnešní době také nijak originální problematikou. Avšak právě ta jednoduchost nás zavede k možnému zalíbení. Pobízí k němu snad také nevinnost a nezkaženost, jež můžeme spatřit v hnědovlasém chlapci. Zakončení i slova chápavého utěšitele vytvoří na tváři úsměv a lehce zahřejí na duši. Samozřejmě i samotné prostředí dodává celému příběhu pěknou atmosféru. Zbývá mi tedy jen říci - užijte si tuto jistě jen malou část příběhu, jež jistě bude mít mnoho dalších zakoutí i úsvitů, o kterých už však ví jen oni sami.

Shinedown - 45 (live)

28. června 2012 v 21:30 | xoxo_LadyOněměla jsem úžasem. Už jen pouhý proslov stál za pár slz, avšak teprve s písní přišlo to neuvěřitelné mrazení a úžas, který se nedá nijak vyjádřit. Neuvěřitelně silná píseň. Způsobila tolik emocí. A tak jsem oněměla úžasem.

Dragonborn comes.

15. června 2012 v 15:15 | xoxo_Lady
Překrásná mystická verze Dragonborn comes od Christiny Grimmie. Neskutečné, co dokáže vyvolat pouhá melodie.

Rot Grün Blau.

1. dubna 2012 v 16:30 | xoxo_Lady
Zveřejňuji jen kratičký článek, kte kterému přikládám toto video s německou písní. Překvapivé na tom je, že píseň zpívá Christoph Watrin, bývalý člen US5, kterého jsme v posledních letech ve skupině mohli vidět takřka bez úsměvu a s vyhaslýma očima, jak moc byl nešťastný. Je vidět, že Německo a studování mu jen prospělo a je konečně šťastný. A nejen to, také vypadá dost dobře. No uznejte sami, že mu to takhle sluší rozhodně více, než jako tomu slaďouškovi? Je z něj pěkný chlap se stejně úžasným hlasem!<3 Nebude to zase tak dlouho, co jsem zveřejňovala článek s live videem zrovna jeho skupiny a psala, jak úžasně plný energie mi připadal. Stejně to můžu napsat i o tomto videoklipu. Dodává energii. Užijte si ho!:-*
Co na to říkáte? Líbí se vám také tak jako mně?

Sheldon´s here! :-D

18. března 2012 v 21:22 | xoxo_Lady
xoxo náhle onemocněla a zůstává doma. Z nudy započala Theory maratón a skvěle se u toho baví. Řekla bych, že tahle scéna by mě rozesmála snad i na smrtelné posteli!<3
Nezapomeňte - Sheldon´s here!!:-D

Max Jason Mai

17. března 2012 v 10:00 | xoxo_Lady
Článek obsahuje kritiku, rozhodně jsem se s tím nemazlila!

I když jsem se zařekla, že o Mirovi už nechci slyšet ani slovo a pravidelně se kvůli tomu hádám s mamkou, tohle je jediná příležitost, jak si utřídit všechny myšlenky ohledně toho "nového Mira".
Jsem na něj naštvaná, protože oznámil, že končí s hudební činností. Každý člověk by toto pochopil tak, že Miro úplně končí s hudbou. Z překvapení, které tak dlouho chystal a kterým tak dlouho napínal všechny své fanoušky v ČR a SR (a že jich není málo!), nakonec bylo to, že se prostě rozhodl skončit. Tím pádem dle mého názoru, se vykašlal na fanoušky, lidi, kteří jeho hudbu, skupinu a také jeho samotného podporovali, vykašlal se na dvě země, ve kterých začal, které byly první, kdo mohl slyšet jeho hudbu a takto ho podporovali. Byla jsem a stále jsem velmi naštvaná, že to oznámil takto, prostřednictvím facebooku a že nedal svým fanouškům žádnou naději, které by se mohli chytit. Tohle byla zásadní chyba, kvůli které už si mě jen tak lehce nezíská zpátky a nejsem to jen já, ale mnoho dalších fanoušků. Rozhodně by bylo osobnější např. natočit video s vysvětlením, alespoň polovičním - stačilo by říct, že nekončí s hudbou nadobro!

Pak se zčistajasna objevil jakýsi Max Jason Mai. A hádejte co - nápadně se podobal Mirovi! Po dlouhém smýšlení o tom, že odjel na Floridu, že nahrává hudbu, kterou produkuje Alter Bridge (jeho oblíbená skupina), že bude soutěžit v Eurovision 2012 a že právě kvůli tomu tohle všechno.
Až dnes jsem se rozhodla si najít něco víc, jelikož do té doby mě opravdu nezajímalo nic, co se týkalo tohoto zrádce. (Už jsem přišla o příliš mnoho svých vzorů a interpretů, které jsem podporovala snad nejvíce, jak to opravdový fanoušek dokáže.)

Zde přikládám video s novým songem Don´t close your eyes (jehož název mi nepřijde nijak zvlášť originální):
Rozdělím si to pěkně na klady a zápory. Bohužel si nemohu odpustit kritiku, které bych ještě před půl rokem schopná nebyla a myslím, že by ani nebyla potřeba, protože bych nebyla takhle naštvaná!
Musím uznat, že celý "tento projekt" vypadá docela zajímavě. Dobře, všechny ty kulisy, rekvizity, zpracování, efekty - vypadá to dost zajímavě. A to jediné Mira zachránilo (a nechtějte po mně, abych mu říkala tím jeho novým nesmyslem, jelikož se mi to nehorázně příčí a vůbec se to k němu nehodí!). Co se týče písně, kterou bych vlastně měla hodnotit jako první, ale prostě jsem si nemohla pomoct, líbí se mi. Možná moc chladná reakce na to, že jeho hlas tak zbožňuju. Vždy jsem ho měla ráda pro to, že bych jeho hlas poznala mezi milióny jiných. Miluji jeho křik, jeho hlas, jeho výslovnost. Ale dnes tady nejsem do toho, abych nad "tím vším" okouzleně vzdychala (přiznejme si to, až ZASE tak dobré to není). Ano, píseň je dobrá, svědčí to o tom také komentáře, které mu zanechávají lidi z různých zemí (opravdu jim nebudu říkat fanoušci - fanoušci Mira jsou pro mě pouze Češi a Slováci, ti ostatní... pro ty si výraz teprve najdu :-D). Líbí se mi zpracování, kvalita... možná bych sem tam trošku ubrala na výšce (teď nemyslím jeho křik), mohl to zazpívat o něco hruběji, protože ty mi prostě kolikrát trhají uši (ne, prostě si nepomůžu), ale jinak.. dobře, úžasná! (a nemyslete si, že to přiznávám s radostí, mračím se jako sto čertů... Vrrr!:-/)

Taky jsem si všimla jeho vážně naducaných svalů. A to jsem musela otevřít ústa dokořán. Vypadá dobře, to se musí uznat (to většinou bývají lidé, kteří mají leháro někde na Floridě... ať se všichni bez pardonů poserou z té Ameriky!:-/)

Ale musím říct, že jak jsem o tom tak slyšela, čekala jsem možná něco víc, o malinko.


Video, kde objasňuje, KDO je vlastně Max Jason Mai, co si myslí o tomto projektu apod. Má u mě velké plus za to, že mluví slovensky (dala bych mu do tlamy a bylo by mi jedno, že bych si z monitoru utvořila placku. Možná by mi jeho obličej zůstal navždy na pěsti). Jen doufám, že mu tohle vydrží, a nestane se z něj nějaký v penězích zahrabaný Amík. Ať si klidně šprechtí anglicky, taky angličtinu miluju, ale ať se neotáčí zády ke své rodné zemi a mateřskému jazyku (a svým fanouškům).
Má druhá reakce? Ty vlasy jsou... hrozné!! :-D A to už je co říct, protože jeho vlasy jsou vždy perfektní. Jeho vlasy jsou jeho osobností, podle nich byste jej poznali v tisícitém davu, to blonďaté háro si zapamatuje prostě každý. Ale tohle je děsné. Chtělo by to sestříhat a rozčesat ty zacuchance odporné!

Další reakce - Heleme se, tenhle Max Jason Mai nejen že vypadá jako Miro Šmajda, on dokonce gestikuluje jako on! To jeho rozmachování rukama je taky pěkně známé. (Nikdy nezapomenu na ten jeden z mnoha koncertů, kdy nás přesvědčoval, že není zhulený, jen se snaží vyjádřit své pocity :-D).

Kritika? Kdybych ho neznala, nemluvila s ním, neviděla jej tolikrát, chvílemi bych si myslela, že je to další namachrovaný a namyšlený týpek. Vážně jsem toho dojmu pár krát nabrala. Ovšem jak se zdá, pořád je to ten samý Miro, pouze s jiným jménem, horšími vlasy, které snad dal po natáčení do pořádku, stejně ozařujícím úsměvem, a stejně pěkným vyjadřováním. Musí se mu nechat, že o své hudbě mluví pěkně - on ji dělá proto, že ho to baví a baví to ostatní. Snad jej ta Amerika nezničí!:-/


Celkové zhodnocení a co si myslím o projektu Max Jason Mai?
Nerada přiznávám, ale když se pořádně zamyslím, nejspíš to byl dobrý a velmi chytrý tah. Využil skvělé možnosti proslavit se nejen u nás (ale nikdy mu neodpustím ten "konec hudební činnosti). Většina našich umělců zanikne stejně rychle jako se objeví, nahrají jeden dva hity a pak už o nich neuslyšíme. On využil šance stát se někým více, než jen dvouhitovým interpretem, na kterého se za pár let zapomene.
Podle reakcí ostatních zemí, má obrovskou šanci nejen vyhrát Eurosong, ale také se proslavit. Ovšem není to zaručené, i když po tom všem bych mu to možná i přála. Přeci jen, pořádně zariskoval, když takhle "skončil"! Pokud si nezíská jiné země, pak už mu nezbyde nic jiného, než se vrátit na své ohraničené území, které už ho ale nemusí brát tak jako předtím, že?

Teď, když už vím, o co přesně jde, mu to schvaluji. Je to skvělá příležitost, zkušenost... a jen tak někdo by do toho nešel kvůli takovému risku. On se do toho pustil a má můj obdiv (aplaus!).
Ale ať si nemyslí, hošánek jeden blonďatý, že mu to jen tak odpustím. Napsat tohle a nechat své fanoušky v nevědomí byl špatný a bezcitný tah!
Zkusím to s ním. Pokud si mě znovu získá, pak dobře, pokud mě ještě něčím naštve, vyškubu mu všechny ty blond vlasy!! (Myslíte, že se tají stejnou funkcí jako zlatá rybka? :-D Že bych si třeba pak přála, aby zpátky narostly, aby si mou pomstu pořádně užil... :-D)

Uvidíme, co přinese budoucnost.

I´m safe up high.

20. února 2012 v 10:30 | xoxo_Lady
Dobré ráno všem!:-) Hlásím se vám v toto nádherné pondělní ráno, kdy jsem se vyspala do růžová z toho vyčerpávajícího ponocování. Prázdniny si zatím užívám podle svého, nečeká mě nic extra, přitom ale vím, že se nebudu ani nudit, prostě normální, obyčejné dny, kdy nemám nic v plánu, můžu si dělat, co chci a kdy chci, můžu lenošit do pozdního poledne, jít spát až k ránu, relaxovat, koukat na Gossip Girl do samotného zbláznění, psát v jednu hodinu ráno, kdy se zpravidla ozývá má největší múza...

Čekala jsem na něco, co mě donutí napsat článek, co mě osloví a já k tomu prostě budu muset něco napsat. To se stalo právě dneska, i když jsem toto video už viděla, ale to bylo už hodně dávno, a když jsem si ho pustila po takové době znova, nemohla jsem uvěřit tomu, že mě mrazí úplně stejně jako předtím. Když se mi něco opravdu líbí a udivuje mě to a okouzluje zároveň, mrazí mě. Musím vidět opravdu výborný výkon, abych byla v takovém stavu, jako teď.
Je mnoho zpěváků a zpěvaček, jejichž hudba se mi líbí, podporuju ji, mám ji ráda. Je však jedna zvláštní skupina, do které řadím jen ty nejvýjimečnější osoby, kterých si vskutku velice vážím jako osobností a zejména také jako muzikantů. Jednou z nich (a to jste možná ani nevěděli), je zrovna tato úžasná zpěvačka - Pink.
Neznám všechny její písničky, nepatřím mezi její skalní fanoušky, ale velice oceňuji její výkony, vážím si jí a nekonečně obdivuji. Pro mě je to neuvěřitelně silná osobnost a má obrovský talent, který umí báječně propojit se svou neukojitelnou odvahou a energií - důkazem toho je právě toto video, z něhož mě nepřestane mrazit ani po stém zhlédnutí, protože tohoto se jen tak u každého nedočkáte.

Musím říct, že já jsem nikdy neměla potřebu se takhle věšet ve vzduchu, jelikož mám poměrně strach z výšek a mívám závratě, ale u mě je obvyklé, že z čeho mám strach, to mě přitahuje - tady alespoň na tomto videu.

Představuji vám tedy toto video pořízené na Funhouse turné ve Stuttgartu, 14.3.2009, kde Pink předvedla neuvěřitelný výkon a vidět to na živo musel být nezapomenutelný zážitek. Nejen, že tato zpěvačka opravdu zpívat umí (ne jako mnoho jiných nóbl hvězd), což se můžeme přesvědčit při mnoha videích. Zbožňuji její chraplavý hlas, tu hloubku a energii, kterou do toho dokáže vynaložit. Ale zpět k videu - nejen, že ukázala, že zpívat na živo opravdu umí, ale zpívat ve výšce? Hlavou dolů? Při skocích a otáčení se? Při adrenalinu a strachu (strach určitě mít měla, kdo by neměl?)? Na mě tohle hrozně moc zapůsobilo, a když se Pink chystala seskočit dolů a na pár sekund se hudba "vypla" a ona se snažila svůj strach a adrenalin vydýchat, jsem měla slzy v očích. A v ten moment, kdy se řítila dolů, jsem koukala s otevřenými ústy, protože ona skočila dolů a přitom dokázala zpívat!!♥
Neuvěřitelné, prostě jsem se s tím chtěla podělit a jsem vážně zvědavá na vaše názory.;)


I'm safe up high, nothing can touch me
But why do I feel this party's over?
No pain inside, you're my protection
But how do I feel this good sober?

Mimochodem, Sober - má nejoblíbenější písnička od Pink. Mám ji strašně moc ráda, hrozně ráda ji poslouchám a ještě raději zpívám, protože je tak uvolňující, plná energie, emocí a já se u ní dokážu vyřádit jako u žádné jiné. ÚŽASNÁ!♥

Sometimes, a hug is all what we need.

17. ledna 2012 v 15:00 | xoxo_Lady
Free+hugs+campaign_large
Sometimes, a hug is all what we need.
Tento článek věnuji organizaci Free hugs, o které jsem se poprvé dozvěděla právě při návštěvě Vídně před Vánoci. Někteří z vás možná ví, o co se jedná, někteří o něčem takovém nemají třeba ani potuchy. Mě tato kampaň zaujala hned na první pohled, a proto jsem se rozhodla napsat tento článek. Dovolte mi, abych vás nejprve seznámila s historií Free hugs a pověděla vám, jak něco takového vlastně vzniklo. Jelikož jsem si našla oficiálni stránku této kampaně, přeložím sem kousek z článku, který jsem tam našla. Je o muži, který založil tuto kampaň. Jeho jméno je Juan Mann a podle mne má tento člověk obrovské srdce a cit.

"Žil jsem v Londýně, když se můj život otočil vzhůru nohama a já se musel vrátit domů. Ve chvíli, kdy letadlo přistálo v Sydney, vše, co jsem měl, byl kufr plný oblečení a svět v kalhotách. Nikdo mě nepřivítal, žádné místo nevzhlíželo domovem. Byl jsem turista v mém vlastním domově.
Čekajíc v letištní hale, sledujíc ostatní pasažéry, jak se setkávají se svými čekajícími přáteli a rodinou s otevřenou náručí a s usmívajícími se tvářemi, objímajíc se a smějíc se spolu, jsem toužil po tom, aby tam byl někdo, kdo by čekal i na mě. Aby byl šťastný z toho, že mě vidí. Aby se na mě usmíval. Objímal mě.
Tak jsem si vzal ceduli a fix, a něco na ni nadepsal. Našel jsem nejrušnější křižovatku pro chodce ve městě a rozhodl se zvednout nápis se slovy "objetí zdarma" na obou stranách.
A po 15 minut lidé jen zírali skrz mě. První osoba, která se zastavila, mi poklepala na rameno a řekla mi, že to ráno jí zemřel pes. Že to ráno to bylo rok od doby, co jí zemřela její jediná dcera při autonehodě. Řekla mi, že co teď nejvíce potřebuje, když se cítí jako nejosamělejší osoba na celém světě, je obejmutí. Klekl jsem si na jedno koleno, dali jsme své ruce kolem toho druhého, a když jsme se spojili, ona se usmívala."

Poté začali k Juanovi přicházet další lidé a nechali se objímat. Nastal však problém se Sydneyskou policií, které se nelíbilo, jak se lidé na ulici objímají. Juan se svou skupinou lidí, kteří se k němu přidali, sehnali na ulici kolem 20 000 podpisů a díky této petici byla tato kampaň znovu povolena.
V roce 2006 se na youtube objevilo video člena skupiny Sick Puppies i s jejich písní All the same. Kampaň Free hugs se stala slavnější a přidaly se k ní nesčetně dalších lidí, kteří rozdávají objetí pro radost a úsměv těch, kteří to potřebují. Kampaň se rozšířila do celého světa.
Toto video je zmiňované video z roku 2006. Rozhodně se na něj podívejte. Mě dojalo po prvních pár sekundách.:-)


Free hugs mě neskutečně zaujalo. Je to něco, co tato doba potřebuje. Kolik lidí je osamělých, kolik lidí potřebuje pouhé obejmutí a ani to mu nikdo nedá. A když jsem šla po rušné ulici, klepala jsem se zimou a viděla toho mladého Rakušana, jak se vlídně usmívá a drží ceduli nad hlavou, jak objímá neznámé lidi, dává jim pocit bezpečí a ujišťuje ty, kteří to potřebují, že vše bude v pořádku, to mě neskutečně dojalo. Celý tento nápad je nádherný, je krásné kolik lidí po celém světě se k tomuto přidalo. A kdybych měla příležitost, ani na chvilku neváhám. Není krásné někomu vykouzlit úsměv, někomu pomoci pouhým obejmutím?:-)

Story of Brittany.

10. prosince 2011 v 22:56 | xoxo_Lady
Jen tak si projíždím různé stránky a blogy. Nikde nic, co by mě zaujalo natolik, abych u toho vydržela déle než několik vteřin. A najednou vidím tohle video. Prvně jsem chtěla bez povšimnutí pokračovat, říkala jsem si, že to zase bude nějaká blbost, u které zbytečně ztratím dalších několik minut.
Tohle video by rozbrečelo snad každého. To by jinak člověk musel být úplně bezcitný, aby jej to nesebralo. Mě se to dotklo natolik, že se o to s vámi musím podělit. Nedokážu napsat smysluplnou reakci, snad jen, že tu slečnu upřímně lituju a přeju jí, aby jí v životě potkalo něco, co jí udrží úsměv na tváři. Protože tento úsměv, ten je tak plný bolesti, až mi to láme srdce.
Až se zase někdy budu cítit mizerně, pustím si tohle video, abych věděla, že mé problémy jsou oproti takovým nicotné.

Manips by Aliss-r-aleman.

23. listopadu 2011 v 14:05 | xoxo_Lady
Zdravím, andílci!:-*
Už jsem tady zveřejňovala obrázky úžasné bohyně Allegator i dokonalé díla Chocopols. Jak jistě twincesťáci ví, tyto autorky jsou více než oblíbené, jejich díla mají obrovské ohlasy a není se čemu divit, protože odvádějí úžasnou práci a výsledky jsou více než dokonalé!
K těmto mým oblíbenkyním patří také slečna, Aliss-r-aleman, jejíž fotomontáže jsem poprvé spatřila teprve nedávno, avšak ona si mě dokázala získat hned. Ale nejsou to jen montáže, co u ní najdete, ale také přímo božské animace, nad nimiž přímo ztrácím dech a nechápu, jak někdo mohl stvořit něco tak skutečného. Její stránku na Deviantart mám projetou od A do Zet a stejně stále nemám dost, protože tak dokonalé práce se jen tak nevidí. Přidala se mezi umělkyně, které neskutečně obdivuji.
Určitě zde bude více takovýchto článků, dnes tady zveřejním pár jejích montáží s Billym, které mi přímo učarovaly, příště to bude třeba Tom, samotný twincest si také nemůžu nechat ujít. Přeji Vám příjemnou podívanou, ono vážně je na co koukat!:-)

 
 

Reklama


Stamps skladiště:
ComScore