|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Like the roses need the rain.

8. července 2012 v 20:44 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Tumblr_m6pac0hjnq1rua4pso1_500_large
Tento článek bude mít nejspíš tolik kladných slov, kolik ještě neměl žádný můj zápis. Někomu to může přijít příliš zveličené, možná až nezdravé. Já se však ze svých pocitů nutně potřebuji vypsat. Nic netrvá navěky, určitě ani tohle štěstí, já však doufám, že bude trvat co nejdéle. Jak trefně poznamenali rodiče, "nějak se mi poštěstilo a vše mi vychází". Nemohu říci, že vše, nějaké ty maličkosti by potřebovaly doladit, ale to nejdůležitější se mi vyplnilo - jsem šťastná.

Včera odpoledne jsem dorazila ze Slovenska, kde jsem trávila tři dny s několika úžasnými lidmi. Užila jsem si to maximálně a to ze všech stran - neuvěřitelné návaly smíchu, relax, chvilku dobrodružství a strachu při nečekané noční bouřce a nejvíce ze všeho jsem si užila JEHO. A to takovým způsobem, že mi po těch dvou nocích schází mít ho vedle sebe, vědět, že až se probudím, bude to první, na co se podívám, koho se dotknu. Chybí mi už jen ten pocit být s ním, mít jej vedle sebe a vlastnit jej, vědět, že je jen můj. Čekala jsem téměř dva roky. Neskutečně dlouhá doba, zvlášť pro někoho v mých letech. Ale já stále čekala, doufala, přála si, snila. A v neposlední řadě trpěla a trápila se tak moc. Ale stačila chvilka upřímnosti, ztráty kontroly. Člověk by řekl, že to dopadne hrozně, ale ono to je přesně naopak.A já stále nemohu uvěřit.

15964621_d2d8e1b7797977e6b07a8608a127bbb2_xl_large

Nikdy jsem neviděla krásnější místo. Vážně. Nikdy bych neřekla, že něco takového se vyskytuje zrovna tady u nás (tedy na Slovensko, které za "naše" považuji). Je sice pravda, že tam bylo až přehnané množství lidí, ale to byla možná ta jediná chyba společně s tím, že jsem se tam hrozně spálila a musím si každou chvilkou mazat záda, ramena, nohy a břicho, abych si vůbec mohla nějak sednout anebo lehnout. Jezero bylo tak čisté, rozlohou obrovské a voda v něm tak čirá a překrásně modrá, že jsem měla pocit, jako bych se ocitla někde u moře. Hloubka byla sice řádná, i tak jsem si to však nemohla nechat ujít a stejně si celou délku i šířku proplavala. Všude kolem jen překrásně bílé skály, kopce, lesy... nebe čisté a bez jediného mraku. Naprostá dokonalost. Zvlášť v noci. Nikdy nezapomenu na ten pocit. Nikdy jsem se necítila spokojeněji, než když jsem mohla ležet pod širým nebem, obklopená hvězdami, smát se velmi duchaplným debatám, užívat si vodní dýmku a její výbornou vanilkovou a višňovou příchuť a to nejdůležitější, opírat se o jeho rameno. Přesně pro tenhle okamžik jsem žila, očekávala ho a z celého bolavého srdce si jej přála.

Po čtvrtečním zdrcujícím výšlapu jsem se zařekla, že už nikdy nepolezu na skály, jelikož na tohle stavěná asi nejsem. Cesta nahoru dala zabrat, co však bylo nejhorší, byla cesta dolů. Měla jsem sto chutí někam zahodit ty své nepohodlné boty a odpadnout někam stranou. Ale ten výhled a následovný pocit, kdy jsem seděla na samotném vrchu skály, nechávala do sebe narážet silný studený vítr, poslouchala zpěv ptáků, pozorovala tu nádheru pod sebou a lidi, kteří se nahoru teprve šplhali...

Beautiful-free-girl-lake-run-favim.com-440277_large

Jsem z toho neskutečně nadšená, snad nikdy jsem nezažila úžasnější dovolenou. I když to bylo jen na pár dnů, zážitků mám spousty a snad nám vyjde to samé i v srpnu. Ty kouzelné okamžiky byly prostě k nezapomenutí a všichni jsme si to moc užili. I přes příšernou bouřku v noci, následované nutným přespáním v autách (kde se nám všem mimochodem spalo lépe než ve stanech).

Opravdu můžu říci, že jsem momentálně šťastná. Snad tomu nejde ani uvěřit, že zrovna já. Vím, že spoustu lidí v nás nevěří. Ale já ano. On snad také. Tak proč se obracet na ostatní a prosit o přání?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AniariShattered (Skatie) AniariShattered (Skatie) | Web | 12. července 2012 v 22:48 | Reagovat

Ahojí, začínám s blogem o anime, mangách, shonen ai a dalších, kdyby jsi chtěla se zastavit budu moc ráda :)
Omlouvám se, nenašla jsem rubriku reklamy, takže pokud jsem jí přehlédla moooc se omlouvám :(
Krásný zbytek večera :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore