|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Červen 2012

Shinedown - 45 (live)

28. června 2012 v 21:30 | xoxo_Lady |  Zaujalo měOněměla jsem úžasem. Už jen pouhý proslov stál za pár slz, avšak teprve s písní přišlo to neuvěřitelné mrazení a úžas, který se nedá nijak vyjádřit. Neuvěřitelně silná píseň. Způsobila tolik emocí. A tak jsem oněměla úžasem.

Poslední šance.

25. června 2012 v 18:34 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
196118_328398500578511_344475607_n_large
"Další šance nezaručuje vždy šťastný konec. Někdy je to jen příležitost ukončit věci tentokrát správně.."

A já vím, že ať to skončí šťastně anebo správně, s obojím se vyrovnám.

Sometimes goodbye is a second chance.

23. června 2012 v 10:10 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Nekonečný koloběh života. Utíká to hrozně rychle na to, aby si člověk stihl povšimnout všech detailů. Někdy ani nestíhám zaznamenávat ty rychlé změny, jež mě doprovázejí každou minutou. Mění se všechno a neustále, každou chvilkou je něco jinak. Nyní, v tuhle chvíli a poslední dny jsem téměř na správné cestě, řekla bych. Možná jsem teprve na rozcestí, ale můj pohled se upírá k tomu dobrému. Může za to pár lidí, jež se pomalu vrací do mého života, i když si to možná ani nezaslouží, anebo já si to nezasloužím. Ale schází mi v mém životě a já jsem ráda, že se vše navrací do starých kolejí. Dokonce se v mém životě objevila jedna nová osoba a já jsem mco zvědavá, jestli mi to s ní vyjde a nebude překážkou těch pár věcí, kterých se trochu obávám. :-)

Řekla bych, že mám dokonce skvělou náladu. To jsem už dlouho říct nemohla. :-) Jsem však nepoučitelná a za čtvrt minuty se už můžu cítit jinak, ani já sama sebe nedokážu předvídat. Jsem už taková.

Celý rok utekl tak strašně rychle. Říká to každý a já se přidám. Připadá mi, jako bych ten rok snad přeskočila. Budou mi chybět lidé z intru, moc, avšak určitě se s nimi uvidím i přes prázdniny, takže neztrácím hlavu. Bude mi dokonce chybět sám intr, jelikož jsem si příliš navykla tam utíkat před problémy, které si vždy nasolím tady, doma. Ty dva měsíce to snad vydržím a vážně doufám, že nebudu mít potřebu nikam utíkat. :-)

Jak jste spokojeni se svými známkami? Abych popravdě řekla, já jsem navýsost spokojená i přesto, že mě čekají asi tři trojky. Namísto těch dvou čtyřek, co mě čekaly, je to úžasný výsledek, takže jsem plná elánu. Užasle vrtím hlavou nad tím, jak je možné, že já, která měla vždy z naší čtveřice ty nejhorší známky, se teď všem vyrovnala. Kamarádka, která měla na základce samé jedničky, je na tom teď stejně jako já. Ale důležité je, že jsem prospěla. *ňumí*

Vážně ráda bych už dopsala povídku. Jenže to nějak nejde. Anebo jde, ale příliš pomalu. Snažím se všechny ty poznámky a části dát dohromady, ale ještě toho moc chybí a vysvětlování tam je také ještě hodně. Takže netuším, kdy budu moct tuhle kapitolu uzavřít a začít s něčím novým. Snad to bude brzo. :-)

Mimoto, nemůžu si nechat ujít příležitost a nezmínit se o téhle dokonalé a ještě dokonalejší písničce. Má prostě překrásný text a zpěvák má tak nádherný hlas !! Všechny jeho písničky jsou skvělé! :-*

Dragonborn comes.

15. června 2012 v 15:15 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
Překrásná mystická verze Dragonborn comes od Christiny Grimmie. Neskutečné, co dokáže vyvolat pouhá melodie.

Paradise - when you close your eyes.

11. června 2012 v 11:46 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Nečekaně vás zdravím! :-)
Poslední dny toho bylo hrozně moc, hlavně včerejší brigáda mi vysála dost energie, a když se člověk po tolika hodinách dostane k těm pár papírkům, přijde mu to hrozně málo na to, jak se nadřel. Ne že bych však nebyla vděčná, jsem ráda, že jsem vůbec něco sehnala a i když je to dřina, obskakovat 70 hostů, docela mě to i baví, pokud mi zrovna pod noha nepobíhají dvouleté děti.

Za tento měsíc (a nejen tento) je to tady dost prázdné, avšak co nadělám, na blog píšu pouze když mám náladu, nebudu se do ničeho nutit. Na tenhle týden však přednastavím článek s nějakou hudbou a po víkendu se můžete těšit na jistě nadšený popis koncertu Black Veil Brides, na které jedu do Prahy a nemůžu se dočkat, až je konečně uvidím a uslyším na živo a snad se k nim dostanu i trochu blíž, jelikož tam zase tolik lidí nebude. *zamyšleně pokyvuje hlavou* Snad si budu moct i kousnout ... *ďábelský úsměv*

Školní rok je skoro u konce - no je to možné? Také vám to přijde tak neskutečné? Vždyť ještě minule jsem psala v poslední prázdninový den článek a loučila se s vámi, jak jsem se poprvé chystala na intr. A teď? Tolik se toho změnilo !! Připadá mi, jako by od prvního dne na střední uběhlo teprve pár dní a přitom několik let.

Přikládám svůj nový objev s překrásným hlasem *uhranutě vzdychá při každém vyslovení "paradise"* a s něžným pohledem jeho zelených očí. ♥

Stamps skladiště:
ComScore