|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Březen 2012

Borůvkový článek pro mé zlato.

22. března 2012 v 15:00 | xoxo_Lady |  Prohlídka galerie
Mám tady speciální zásilku pro mou milovnici borůvek!:-* A xoxo kvůli těm fialovým potvůrkám málem pošla, jak obrovskou chuť na ně dostala! Myslím, že už mám plán na léto - co takhle zajít do lesa a chvilku si s nimi povídat (to jen pro případ, aby je nenapadlo, že je chci hned nato sníst, ještě by se vylekaly, zdrhly a co já pak s touhle chutí?o_o). A neboj zlato, na tebe určitě nezapomenu a pošlu ti tentokrát zásilku opravdovou!<3 Prozatím ti bude muset stačit tahle imaginární hrstka mražených!:-*
Tumblr_lmkkrxvpsa1qir91zo1_500_largeTumblr_lgy9sh7fqk1qgis3ro1_500_large6832917299_db9c22cc15_z_largeTumblr_m0t8p3wmzg1rokuyro1_500_largeTumblr_llcg64zcgd1qae3xoo1_500_large
weheartit.com

Přírodní zoufalství - znuděná k smrti.

19. března 2012 v 15:58 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Přemýšlím o tom, co mám dělat. Přemýšlím o zajímavém tématu článku. Přemýšlím o tom, co mám napsat. A nic mě nenapadá. Pokaždé se hrozně těším domů a teď, když mám prodloužený víkend, mě nebaví vůbec nic z toho, čemu se vždy věnuju. Možná to bude tím krásným počasím? Neodolala bych alespoň krátké procházce v teplých jarních paprscích - jen kdyby to šlo a já nemusela ležet doma.
Za dnešek jsem trhla rekord a shlédla tolik dílů Teorie a GG, že bych se ani nedivila, kdybych se z toho za chvíli dočista zbláznila. No vlastně ani to už mě nebaví, protože jsem se toho překoukala. Když si představím, kolik budu mít dopisování jen za ty dva dny, dělá se mi špatně (špatně mi je tak i tak, takže co vůbec řeším?:-D). Ale vlastně mě čeká praxe, na kterou se už hrozně dlouho těším (ano, další dopisování). A pak taky kino. Takže bude závěr tohoto týdne docela pohodový. Až na to, že se nějak nemám na co těšit. Tohle je ten nejhorší pocit a já ho tak nesnáším. Znáte to? Když se nemáte na co těšit a víte, že v blízké době nenastane žádný okamžik, který jste si tolik přáli?
Vlastně ani nevím, o čem psát, jen nesmyslně plácám o ničem, protože netuším, co budu dělat po tom, až tento článek dopíšu. Mohla bych si třeba číst, nebo psát. Dodělávat trailer. Konečně naladit kytaru. Konečně po dvou dnech, kdy mi trčí vysavač u dveří, povysávat pokoj. A co třeba učit se? Nevtipkuj, lenochu.
Tak jste si udělali vlastní představu o tom, jak znuděná duše v tuhle chvíli jsem. Tak já bych raději končila, abych neznudila i vás!:-)
vaše xoxo_Lady:-*.

Sheldon´s here! :-D

18. března 2012 v 21:22 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
xoxo náhle onemocněla a zůstává doma. Z nudy započala Theory maratón a skvěle se u toho baví. Řekla bych, že tahle scéna by mě rozesmála snad i na smrtelné posteli!<3
Nezapomeňte - Sheldon´s here!!:-D

Max Jason Mai

17. března 2012 v 10:00 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
Článek obsahuje kritiku, rozhodně jsem se s tím nemazlila!

I když jsem se zařekla, že o Mirovi už nechci slyšet ani slovo a pravidelně se kvůli tomu hádám s mamkou, tohle je jediná příležitost, jak si utřídit všechny myšlenky ohledně toho "nového Mira".
Jsem na něj naštvaná, protože oznámil, že končí s hudební činností. Každý člověk by toto pochopil tak, že Miro úplně končí s hudbou. Z překvapení, které tak dlouho chystal a kterým tak dlouho napínal všechny své fanoušky v ČR a SR (a že jich není málo!), nakonec bylo to, že se prostě rozhodl skončit. Tím pádem dle mého názoru, se vykašlal na fanoušky, lidi, kteří jeho hudbu, skupinu a také jeho samotného podporovali, vykašlal se na dvě země, ve kterých začal, které byly první, kdo mohl slyšet jeho hudbu a takto ho podporovali. Byla jsem a stále jsem velmi naštvaná, že to oznámil takto, prostřednictvím facebooku a že nedal svým fanouškům žádnou naději, které by se mohli chytit. Tohle byla zásadní chyba, kvůli které už si mě jen tak lehce nezíská zpátky a nejsem to jen já, ale mnoho dalších fanoušků. Rozhodně by bylo osobnější např. natočit video s vysvětlením, alespoň polovičním - stačilo by říct, že nekončí s hudbou nadobro!

Pak se zčistajasna objevil jakýsi Max Jason Mai. A hádejte co - nápadně se podobal Mirovi! Po dlouhém smýšlení o tom, že odjel na Floridu, že nahrává hudbu, kterou produkuje Alter Bridge (jeho oblíbená skupina), že bude soutěžit v Eurovision 2012 a že právě kvůli tomu tohle všechno.
Až dnes jsem se rozhodla si najít něco víc, jelikož do té doby mě opravdu nezajímalo nic, co se týkalo tohoto zrádce. (Už jsem přišla o příliš mnoho svých vzorů a interpretů, které jsem podporovala snad nejvíce, jak to opravdový fanoušek dokáže.)

Zde přikládám video s novým songem Don´t close your eyes (jehož název mi nepřijde nijak zvlášť originální):
Rozdělím si to pěkně na klady a zápory. Bohužel si nemohu odpustit kritiku, které bych ještě před půl rokem schopná nebyla a myslím, že by ani nebyla potřeba, protože bych nebyla takhle naštvaná!
Musím uznat, že celý "tento projekt" vypadá docela zajímavě. Dobře, všechny ty kulisy, rekvizity, zpracování, efekty - vypadá to dost zajímavě. A to jediné Mira zachránilo (a nechtějte po mně, abych mu říkala tím jeho novým nesmyslem, jelikož se mi to nehorázně příčí a vůbec se to k němu nehodí!). Co se týče písně, kterou bych vlastně měla hodnotit jako první, ale prostě jsem si nemohla pomoct, líbí se mi. Možná moc chladná reakce na to, že jeho hlas tak zbožňuju. Vždy jsem ho měla ráda pro to, že bych jeho hlas poznala mezi milióny jiných. Miluji jeho křik, jeho hlas, jeho výslovnost. Ale dnes tady nejsem do toho, abych nad "tím vším" okouzleně vzdychala (přiznejme si to, až ZASE tak dobré to není). Ano, píseň je dobrá, svědčí to o tom také komentáře, které mu zanechávají lidi z různých zemí (opravdu jim nebudu říkat fanoušci - fanoušci Mira jsou pro mě pouze Češi a Slováci, ti ostatní... pro ty si výraz teprve najdu :-D). Líbí se mi zpracování, kvalita... možná bych sem tam trošku ubrala na výšce (teď nemyslím jeho křik), mohl to zazpívat o něco hruběji, protože ty mi prostě kolikrát trhají uši (ne, prostě si nepomůžu), ale jinak.. dobře, úžasná! (a nemyslete si, že to přiznávám s radostí, mračím se jako sto čertů... Vrrr!:-/)

Taky jsem si všimla jeho vážně naducaných svalů. A to jsem musela otevřít ústa dokořán. Vypadá dobře, to se musí uznat (to většinou bývají lidé, kteří mají leháro někde na Floridě... ať se všichni bez pardonů poserou z té Ameriky!:-/)

Ale musím říct, že jak jsem o tom tak slyšela, čekala jsem možná něco víc, o malinko.


Video, kde objasňuje, KDO je vlastně Max Jason Mai, co si myslí o tomto projektu apod. Má u mě velké plus za to, že mluví slovensky (dala bych mu do tlamy a bylo by mi jedno, že bych si z monitoru utvořila placku. Možná by mi jeho obličej zůstal navždy na pěsti). Jen doufám, že mu tohle vydrží, a nestane se z něj nějaký v penězích zahrabaný Amík. Ať si klidně šprechtí anglicky, taky angličtinu miluju, ale ať se neotáčí zády ke své rodné zemi a mateřskému jazyku (a svým fanouškům).
Má druhá reakce? Ty vlasy jsou... hrozné!! :-D A to už je co říct, protože jeho vlasy jsou vždy perfektní. Jeho vlasy jsou jeho osobností, podle nich byste jej poznali v tisícitém davu, to blonďaté háro si zapamatuje prostě každý. Ale tohle je děsné. Chtělo by to sestříhat a rozčesat ty zacuchance odporné!

Další reakce - Heleme se, tenhle Max Jason Mai nejen že vypadá jako Miro Šmajda, on dokonce gestikuluje jako on! To jeho rozmachování rukama je taky pěkně známé. (Nikdy nezapomenu na ten jeden z mnoha koncertů, kdy nás přesvědčoval, že není zhulený, jen se snaží vyjádřit své pocity :-D).

Kritika? Kdybych ho neznala, nemluvila s ním, neviděla jej tolikrát, chvílemi bych si myslela, že je to další namachrovaný a namyšlený týpek. Vážně jsem toho dojmu pár krát nabrala. Ovšem jak se zdá, pořád je to ten samý Miro, pouze s jiným jménem, horšími vlasy, které snad dal po natáčení do pořádku, stejně ozařujícím úsměvem, a stejně pěkným vyjadřováním. Musí se mu nechat, že o své hudbě mluví pěkně - on ji dělá proto, že ho to baví a baví to ostatní. Snad jej ta Amerika nezničí!:-/


Celkové zhodnocení a co si myslím o projektu Max Jason Mai?
Nerada přiznávám, ale když se pořádně zamyslím, nejspíš to byl dobrý a velmi chytrý tah. Využil skvělé možnosti proslavit se nejen u nás (ale nikdy mu neodpustím ten "konec hudební činnosti). Většina našich umělců zanikne stejně rychle jako se objeví, nahrají jeden dva hity a pak už o nich neuslyšíme. On využil šance stát se někým více, než jen dvouhitovým interpretem, na kterého se za pár let zapomene.
Podle reakcí ostatních zemí, má obrovskou šanci nejen vyhrát Eurosong, ale také se proslavit. Ovšem není to zaručené, i když po tom všem bych mu to možná i přála. Přeci jen, pořádně zariskoval, když takhle "skončil"! Pokud si nezíská jiné země, pak už mu nezbyde nic jiného, než se vrátit na své ohraničené území, které už ho ale nemusí brát tak jako předtím, že?

Teď, když už vím, o co přesně jde, mu to schvaluji. Je to skvělá příležitost, zkušenost... a jen tak někdo by do toho nešel kvůli takovému risku. On se do toho pustil a má můj obdiv (aplaus!).
Ale ať si nemyslí, hošánek jeden blonďatý, že mu to jen tak odpustím. Napsat tohle a nechat své fanoušky v nevědomí byl špatný a bezcitný tah!
Zkusím to s ním. Pokud si mě znovu získá, pak dobře, pokud mě ještě něčím naštve, vyškubu mu všechny ty blond vlasy!! (Myslíte, že se tají stejnou funkcí jako zlatá rybka? :-D Že bych si třeba pak přála, aby zpátky narostly, aby si mou pomstu pořádně užil... :-D)

Uvidíme, co přinese budoucnost.

DJ Ashba :)

15. března 2012 v 17:00 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Jeden z nejpřitažlivějších mužů planety, DJ Ashba, jehož kytarová hra je smyslná a vášnivá jako samotný sex.
Nelze mu odolat.

1 Year of xoxolady.blog.cz!

12. března 2012 v 12:20 | xoxo_Lady |  Novinky
Tumblr_m0kchth4xx1r3yu7so1_500_large
Ten dlouho očekávaný moment je tady. Dnes je to přesně rok, co jsem založila tento blog, co jsem sem napsala svůj první článek. Za ten rok se toho tolik změnilo, tolik se toho stalo a já se tolik změnila. Mnoho jsem toho za těch pár měsíců pochopila, naučila se přemýšlet jiným, hlubším způsobem a tím se změnily i mé články, jejich témata, styl, jakým jsou napsány.
Tohle místo je úžasným prostředníkem mých myšlenek. Je to jako krabička, do které můžu uzavřít všechny své poznatky a emoce, a až bude čas, můžu ji zase otevřít a znovu je prožít. Je to jakýsi tajný koutek mého srdce. A moc si ho vážím.
Společně s tímto blogem jsem ušla dlouhou cestu, zaznamenala si ji a nyní se můžu ohlédnout zpět.
Samozřejmě to tady nevydrží navždy, je nemožné, abych do konce svého života psala články na tento blog. Ale rozhodně spolu ještě několik let oslavíme. A je jedno, že už to tady není tak plné jako dříve, že se články objevují po dlouhých odmlkách. Co na tom záleží? Hlavně, že se sem můžu vždy vracet a nikdy to není z donucení. Ať už sem budu psát každý den nebo jednou za měsíc - stále to miluju.
Nemám potřebu tvořit neustále nové a nové stránky, měnit téma blogu, stěhovat se z adresy na adresu... já mám tento koutek a ten mi bohatě stačí. Vybudovala si to zde má duše - hříšná a zbloudilá.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se mnou za ten rok strávili byť jen chvilku, za každou návštěvu, komentář, který neobsahoval reklamu. Nemusím mít pod článkem desítky komentářů, stačí mi pár, které mě ale potěší mnohem více, než kdybych jich tam našla nesčetně.
Dovolte, abych teď udělila speciální dík těmto osobám, které se mnou vydržely poněkud déle a já si jich velice vážím: - obrovské děkuji patří úžasné osůbce Sajü, s níž prožívám mnohem více, než tento blog, mohu se na ni spolehnout, důvěřovat ji, svěřovat se ji, vyslechnout si ji... i když jsem se s ní ještě nesetkala mimo internetovou síť, naše pouto je i tak dost silné, aby spadl celý internet!:-D Mám tě moc ráda, zlato!:-*

Druhou osobou je má milá Ondi, s níž už sice nejsem v takovém kontaktu jako před několika týdny, ale to je tím, že už nemám tolik času jako dřív. Stejně tě mám ale moc moc ráda a doufám, že naše přátelství potrvá ještě... alespoň sto let!!:D :-*

Samozřejmě děkuji i ostatním svým blogovým přátelům, ale zmínit jsem musela pouze tyto dvě, protože ony jsou pro mou dušičku mnohem více, než kdokoli jiný.;)
Někdy si říkám (vlastně skoro pořád), že by bylo mnohem krásnější žít jen virtuálně. Našla jsem tady opravdové přátele, což se o realitě tak docela říci nedá.

Menší vsuvka: Nyní ještě k menší změně, kterou provedu snad někdy během tohoto roku. Ani nevíte, jak neuvěřitelně se těším na to, až zveřejním svou originální povídku. Bude to první povídka na tomto blogu a já se nemůžu dočkat, protože je to mnohem osobnější, než kterákoli jiná, proto bude právě v tomto koutku. Protože patří k mému srdci.
Nyní pracuji nejen na psaní povídky, ale také pomalu, zato s láskou a radostí tvořím video trailer, který budete moci shlédnout v samotném úvodu povídky. Chytlo mě to, šíleně mě to baví a doufám, že se povede přesně dle mých představ.
To jen k chodu blogu, abyste si nemysleli, že to tady jen tak rychle zabalím!!:D


Sooooooooooooo, let´s celebrate!!!:-*
Vaše hříšná a zbloudilá duše.

Člověk si zvykne na cokoliv, pokud to dělá dost dlouho.

2. března 2012 v 21:36 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Book-shelves-books-dark-grain-library-favim.com-126359_large
Neskutečně jsem si tuhle píseň zamilovala po tom, co jsem si chtěla poslechnout něco od Revolverheld (kvůli komu asi?:-*) a první, na co jsem narazilo, bylo tohle. Nejspíš ty ostatní budou muset počkat, protože od této se nemůžu odtrhnout.♥

Nejsem normální. Klidně bych se na dva měsíce prázdnin zavřela do místnosti plné polic se zaprášenými knihami, třeba do takové, jaká je výše na obrázku. Brzo nejspíš začnou v knihovně prodlužovat zavírací dobu, jak jim tam nekonečně dlouho šmejdím a nejsem schopná vypadnout dřív, než je nutné. Ale miluju tu vůni listů, miluju, když si můžu pohodlně sednout do křesla, otevřít knihu a začíst se do nekonečných změtí písmen a jen tak se vnořit do jiného světa a zapomenout na vše okolo.
Mě dát do ruky několik tisíc, pořídila bych si kupu knih a kašlala na všechny ty luxusní věci, co by si nakoupili ostatní. Na co mi jsou hmotné věci, když můžu mít něco, co mi dá třeba nový pohled na svět, co mi dá plno nových myšlenek, prohloubí mé uvažování, co mi dá příležitost uvědomit si, ponaučit se.
Včera jsem úplnou náhodou (!) v knihovně našla mé vysněné a tolikrát v knihkupectví okukované (přece si je musím chodit kontrolovat, ne?) Heroinové deníky od Nikkiho Sixxe a byla jsem z toho tak hotová, že se mi o nich dokonce i zdálo a stále nemohu věřit tomu, že je mám konečně v ruce! Zatmělo se mi před očima, když jsem je spatřila!! A stále blázním, když je otevřu a začtu se do nich. Úplně mě to vzalo, přesně tak, jak jsem si od nich slibovala a jak jsem byla přesvědčená po několika recenzích (odkazuju na tu nejlepší) a doporučeních. Jsem z toho celá pryč, nemůžu se od toho odtrhnout. Myslím, že tuhle vzácnost jen tak z ruky nepustím a věřte, že se mi to do knihovny vážně vracet nechce! Ale stejně si tu vzácnost koupím!! Prostě nesmí chybět v mé skromné knihovničce, kde mám jen ty vybrané kousky, které si zaslouží, abych je vlastnila.

Tento týden utekl šíleně rychle. Dnes jsem si dokonce myslela, že je teprve středa! Nezačal se svět točit rychleji?:-) Ale myslím, že je to jen dočasný pocit, příští týden to bude určitě přesně naopak a já budu už na začátku týdne naříkat, jak chci domů. Když jsem dnes vystoupila z vlaku, ani jsem si pořádně neuvědomovala, že jsem zase doma. Nějak mi to celé splývá. Možná to bude už tím zvykem.
Nejhorší je první půl rok. Pak si zvyknete. "Člověk si zvykne na cokoliv, pokud to dělá dost dlouho." S tímhle výrokem vážně souhlasím.:-)

Zbytek noci strávím dopisování rozepsaných částí povídky. Nemůžu si dočkat, až v jednu ráno otevřu ten můj zlobivý textový editor.:-D Má múza, která bůh ví proč přichází v brzkých ranních hodinách. Jsem si jistá, že na mě nezapomene ani dnes.
Posílám vám přání na dobrou noc, speciálně mému zlatu!:-*
vaše xoxo_Lady:-*.
Tumblr_m0143kunoh1rnkt37o1_500_large

Stamps skladiště:
ComScore