|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Sladká porcelánová panenka.

15. února 2012 v 12:09 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Billy? My sweet princess?:-* I miss you so much and I really need you in my fucking life!! It´s too hard without YOU! I hate the time when you´re not that Billy who we knew. I´m loosing my hope!! Where is every part of the old Billy? Please, do someting about it! I DON´T WANT TO LOOSE YOU FOREVER!:(
Tumblr_l9nbfackcz1qd7rvdo1_500_large
Tumblr_luy5j7ef6c1qm7azpo1_500_large
Tumblr_lu3q3c8ige1r4sl83o1_500_large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajü Sajü | Web | 16. února 2012 v 22:37 | Reagovat

Nevím, co na to říci. Je to smutné, že to tak je... :( Ty fotky jsou naprosto překrásné a strašně ráda se na tyhle staré fotky dívám, usmívám se u nich a přemítám, ale takové doby, kdy se pozastavím nad jeho krásou na nových fotkách, které se tu a tam na internetu objeví, ty už jsou dávno pryč a proto jsem nesmírně potěšená, když narazím na we♥it, nebo tumblr na staré fotky. Nedávno jsem se dívala na stará videa, ze studia, kdy hráli unplugged reden, wir sterben niemals aus a stich ins glück a bylo to něco tak galaktického, až mě z toho jeho šťastného, jiskřivého pohledu mrazilo. Je hrozně zvláštní, jak se člověk může během tak krátké doby změnit, přesto jeho změně nevěřím a věřit nikdy nebudu, protože leč jsme ho neznaly, tak ta změna je jasně patrná i pro slepého... mrzí mě, že tvoje naděje je pryč, tu mou už dávno odvál vítr :-*
PS: Budu se těšit na Alexe s dopisem pod ouškem!:-*

2 beepinka beepinka | 18. února 2012 v 11:55 | Reagovat

Já...než jsem začala psát tenhle komentář..dlouhou chvíli jsem přemýšlela,jestli vůbec začít psát,protože...na tuhle věc ohledně "starého" a "nového" Billa,mám svůj jistý názor.No a všimla jsem si z článku,že ty postrádáš toho starého Billa...no a tak jsem nevěděla,jestli napsat,protože můj názor na tuhle "věc" je trochu jiný. Ale nakonec jsem se rozhodla,že tenhle komentář napíšu,protože jsem chtěla vyjádřit svůj názor. Takhle:...Já jsem Billa "poznala" o minulých letních prázdninách,takže takový ten úplný panenkovský styl jsem jakoby nezažila. Před tim jsem o TH nevěděla..ani jsem si jich nikde v časácích nevšimla,takže tak. Poznala jsem ho s černou vlnou,namalovanejma očima (nehty). Od tý doby prošel hodně změnama. Ale i tak jsem toho názoru,že je to pořád ON<3 Samozřejmě jsem si na netu prošla všechny možné fotky,jak kdy vypadal...a to panenkovské období má něco do sebe♥...byl takový něžný a tak. Ale...nedá se přímo říct,že mi tohle období nějak chybí. Možná je to tím,že jsem to nezažila...,že když byl v tomhle období,tak jsem o něm nevěděla....nevím. Samozřejmě si někdy řeknu,že bylo nádherný,když byl takový něžný..a drobný..,ale...lidi se mění...a hlavně..pro mě je pořád takový něžný a jemný,i když má svaly,vypracované tělo,šminky spláchnul do záchodu(nejspíš),má vousy...Pořád ho prostě vidim takového drobného..něžného. Nevím čim to je,ale jsem za to ráda. A někdy jsem i ráda,že jsem tu panenkovskou dobu nezažila,protože....třeba by to potom působilo stejně i na mě,jako to působí na tebe. Ale...na druhou stranu lituju,protože jsem mohla být Alien už dýl. Ale..tak jako nevím.....Ale..prostě lidi se mění. On--pro mě- je pořád povahově stejný a vzhledově...no...jakoby taky,protože jak jsem psala...přijde mi prostě takový jemný a křehký,jako vždycky byl.
Takže ..asi tak. Prostě...nerozlišuju "starýho" a "novýho" Billa.........Pro mě je to totiž pořád on<3...ten stejný Bill.
Omlouvám se,ale chtěla jsem to napsat.
Měj hezký den :)

3 xoxo_Lady xoxo_Lady | E-mail | Web | 20. února 2012 v 17:35 | Reagovat

[1]: Zdravím, zlatí!:-*
Úplně krásně jsi to vystihla. Já už se nemůžu skoro ani dívat na staré live videa, protože ve chvíli, kdy vidím jeho šťastný a upřímný úsměv, nemůžu nic víc, jen brečet nad tím neštěstím a ztrátou. Jak se člověk může takto změnit? Nejhorší na tom je, že on opravdu teď není šťastný. Jde to na něm vidět, ať se bude přetvařovat jakkoli, já to poznám!:-(
Ale je krásné na to období vzpomínat, nemyslíš? :-* Galaktický - to jsi krásně vystihla!;)

[2]: Taky zdravím, bee!;)
U mě nemusíš nikdy přemýšlet, jestli svůj názor napsat nebo ne, nikdy. Ať už je jakýkoli, já to respektuju, proto nemusíš být vůbec na vážkách a klidně mi můžeš napsat, co si o tom myslíš. Každý máme nějaký názor a vnucovat ho těm, kteří o to nestojí - v žádném případě!;)

Upřímně? Závidím ti tenhle pohled na věc! Taky bych chtěla být pořád tak optimistická a nerozlišovat Billa předtím a potom. Zlato, co se týče vzhledu, to je jeho věc a pokud se mu líbí, jak vypadá teď, proč ne. To, co jsem napsala, není kvůli vzhledu, nerozlišuju tu panenku Billa a toho vousatýho a vypracovanýho Billa. Jde o povahu, o chování... o to, že teď není šťastný. Protože já to poznám, a nejen já. Je tolik fanynek, které to prostě poznají, a věř, že Bill takhle není šťastný a možná si to ani neuvědomuje. Podle mě už vážně neví co ze sebou dělat, co dělat se svým tělem, tak se přeplacává kérkama, piercingama apod., už se v sobě sám nevyzná a neví, co chce. Protože tohle prostě NENÍ Bill. A viděla jsi ho teď v blízké době, aby se na fotkách usmíval, nebo prostě na něm šlo vidět, že je veselý? Já bohužel ne.
Můj názor, opravdu ti ho nechci vnucovat a jsem ráda, že je někdo, kdo to stále vidí takhle.;) Protože bych cokoli dala za to, abych to mohla cítit stejně. Ale nemůžu.
Přeji hezký den!:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore