|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Loneliness

23. října 2011 v 13:11 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
BLOG.CZ SI ZASE DĚLÁ CO CHCE, ČLÁNEK SE MI SMAZAL A JÁ HO MUSELA NAPSAT ZNOVU. TEN PŘEDEŠLÝ BYL DELŠÍ, BOHUŽEL, BUDE MUSET STAČIT TAHLE RYCHLÁ VERZE. ČLOVĚK SE NA TOM SNAŽÍ A ONO SE TO TAKHLE VYMSTÍ!

Tímto článkem Vám představuji Loneliness, nový singl Mira Šmajdy a Rosemaid. Dovolte mi, abych k němu nejprve řekla pár slov a vyjádřila svůj ryze kladný názor.

Loneliness, osamělost. Kde kdo by čekal videoklip s temným zakoutím a v rohu schovaným Mirem s pohledem opuštěného štěněte (a že on tenhle pohled umí dost dobře). Jenže to by nebyl Miro, aby opět nepřekvapil. Ukázal nám, jak jinak může osamělost vypadat. A řekla bych, že se mu to povedlo. Četla jsem už spoustu kladných i záporných reakcí a někteří argumentovali tím, že videoklip vypadá přesně jako taneční klipy Black eyed peas, Enrique Iglesiase apod. Věc názoru. Já to vidím jinak. Vyslechněte si můj názor a do komentářů napište ten svůj. Budu velmi ráda.:)

"It's breaking me down and, and twist on the ground yeah
I'm falling to nowhere, with nobody to share."
Má to hloubku, pointu, říkejte si tomu jak chcete. Že nemůžete být osamělí mezi tolika bavícími se lidmi? Nikdy jste nestáli v kruhu dění, ale vy sami jste se cítili, jako by na vás nikomu nezáleželo? To vám závidím. Přesně takové jsou některé reakce. Jak může Miro zpívat o osamělosti a přitom se nechat vysvlékat?
Shodou okolností, náhodou, možná osudem, jsem něco takového zažila včera. Koncert byl úžasný, kluci si to opravdu užívali a fanoušci také. Odpovídala tomu i ruka, přiložená na srdci zpěváka a jeho krásné děkování. Byl dojat, že se bavíme. Musí být úžasné sledovat, jak se lidé užívají něco, na čem tak tvrdě pracujete.♥
Chtěla jsem se opít? Ano. Chtěla jsem to takhle přehnat? Rozhodně ne!
Musela jsem vypadat úchvatně, když jsem ležela polomrtvá na lavičce na nádraží, klepala se zimou, brečela a stále dokola z posledních sil opakovala jeho jméno. On the piece of love I'm falling. Takhle může vypadat osamělost.
Děkuji za tak úžasné kamarádky, které mi pomohly, bez nich bych domů nedojela. Už nikdy nechci jet opilá vlakem. Takhle špatně mi ještě nebylo.

Někdo tvrdí, že tohle není Miro, že už je to jen přetvářka, že se změnil, že si hraje na drsňáka. To on nikdy nebyl a nikdy nebude. Je to stále ten rocker s romantickým a něžným nitrem. Nezměnil se, rozhodně není tenhle klip "výraznější" a přehnanější než ten první! Máte-li zájem, přikládám odkaz.

Mé celkové hodnocení? Parádní vyjádření tohoto pro všechny známého stavu.
A co se týče písně - originální verze mě naprosto dostala. Zamilovala jsem si tento singl už od prvních tónů, co jsem zaslechla při premiéře v Superstar. Překrásný, pravdivý, ze srdce vycházející text, úžasná hudba, na které se podíleli úžasní člonové skupiny Rosemaid, kteří už nejsou ve stejné sestavě. Těžko se mi to píše, bubeník Jaro Žigo musel odejít kvůli studiu v Dublinu. Tento člověk je velmi charismatický, sympatický, milý, úžasný hudebník. Skvěle se s ním povídá a když jsem si přečetla tuto zprávu, kterou potvrdil na svém facebooku a rozloučil se krásnými slovy, rozbrečela jsem se uprostřed hodiny informatiky. Opravdu mi bude moc chybět, setkala jsem se s ním hodněkrát na to, abych mohla říct, že ho mám moc ráda.:-*
Budu velmi ráda za Vaše názory. Užijte si písničku.;)
vaše xoxo_Lady :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 23. října 2011 v 14:46 | Reagovat

Ten song možná očíhnu.V poho xoxo jsem moc ráda,že mi někdo chodí na blog :)) a občas mi něco okomentí

2 Sajü Sajü | Web | 23. října 2011 v 19:10 | Reagovat

Ten blog.cz dost asi blbne, protože v rozkliknutým článku mi tu neukazuje celý článek, ale pár vět. Každopádně ti rozumím. Jestli si jeho fanoušek, je jasné, že se ti to bude líbit a je pěkný, že mu takhle fandíš. Mě se v podstatě jeho hlas líbil a jsem ráda, že to nevyhrál, protože je o něm slyšet víc, než o Martinovi!^^ Každopádně mu držím palce!

A komentář u mě na blogu - samozřejmě tomu rozumím. Pro mě je Bushido NĚKDO a já mám jeho písničky ráda, ale tím CD mě dostal. Nezlobím se, že se ti to nelíbilo. Já taky neposlouchám Mira Šmajdu a spoustu jiných věcí, které máš ráda ty, takže to beru úplně v klidu. Jsem ráda, žes mi svůj komentář napsala :-*

Doufám, že si užíváš zbylé hodiny do konce víkendu ;-)

3 xo.Nikushka ~ Banana´s girl xo.Nikushka ~ Banana´s girl | Web | 24. října 2011 v 13:50 | Reagovat

ujetý videoklip,ale přeci je úžasný♥ :D k němu se tyto typy videoklipů myslím,že hodí..ale hlavně jsem tu abych ohodnotila písničku. tu písničku jsem pro mé překvapení už slyšela. ani si nepamatuji kdy,ale prostě už si docela říkám i ty slova. řeknu ti,ten song je návykový a to je dobře,to je proto veliké +.. je pravda,že mi docela videoklip připomíná ten videoklip BEP,ale určitě to není žádné kopírování,tento klip se mi děsně líbí a písnička se k němu velmi hodí ;)

4 Ondina Ondina | Web | 25. října 2011 v 9:59 | Reagovat

Ahoj Ladynko♥♥♥, já soutěže typu Ss nesleduji, ale u Mira jsem tu výjimku udělala. Dostal mě už tou Nirvanou (hlavně přídavkem, který si Mareš vydupal). A pak, jeho Stairway To Heaven, bože a Welcome To The Jungle od Gunners... to jsem myslela, že nedá. DAL!!!♥ Hned bych ho dala jako zpěváka Velvet Revolver, ale k této písni...

Moc se mi líbí. Má nádherný text, Miro má nádherný hlas, zaposlouchala jsem se do jeho příběhu. Jen mě malinko mrzí, že je v angličtině. Tu osamělost úplně cítím. A co mě získalo nejvíce? Miro se neopakuje, stále se snaží říct víc, abychom dokázali pochopit a myslím, že se mu to velice povedlo.
Můj verdikt? Výborná skladba!!♥
A rockeři? Ti mají tu nejněžnější duši!
Opět se ti, Ladynko, článek velmi povedl, jako vždy! :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore