|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Říjen 2011

Nobody wants me.

30. října 2011 v 13:28 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Tumblr_ltue4apnxc1qg9odvo1_500_largeDobré odpoledne!:) Znovu ztrácím nervy a to jsem ještě před chvilkou měla dobrou náladu. Spiknutí pokračuje, stačila jedna smska, která mě informovala o tom, co kdo o mě zase řekl a je mi z těch pomluv špatně. Už jsem si myslela, že to bude v pohodě, že tímhle to končí. Zřejmě ne, ale ať si klidně pomlouvají, stejně za pár hodin odjíždím. To je snad poprvé, co se tak moc těším, až budu pryč. Ještě že jedu tak daleko! Díky za těch 159 kilometrů!

Vsadila jsem na mé miláčky, kteří mě dokážou vždy uklidnit. Alespoň nebudu myslet na nic jiného.
Před několika dny jsem natrefila na jedno video, jehož autorkou je 24letá Mischaven, kterou hledám už tak dlouho, jelikož si změnila jméno youtube kanálu. Její videa zbožňuju! Její video s názvem "Nobody wants me", mě rozesmutnilo a zároveň dojalo. Je reálné, pravdivé a... přiznejme si to, i tohle je možnost, proč se kluci odebrali do ústraní.

Billy je překrásná osoba a mě vždy dojme, jak krásně dokáže mluvit o pravé lásce, jak pořád čeká a nenechá si do toho od nikoho mluvit. Takový náš andílek♥, který stále tu svou pravou lásku nepotkal, i když mu to tolik lidí přeje a já mezi ně samozřejmě patřím. Z celého srdce mu to přeji, protože on si to zaslouží! A právě proto jsem se rozhodla napsat článek s tématem "Nobody wants me".

Teď bych vám ale chtěla ukázat ještě jedno úžasné, dechberoucí a prostě dokonalé video Mischaven. Bohužel není pro každého, spíš pro nás, twincestní hříšníky, ale klidně se můžou mrknout i ostatní, rozšířit si obzory.;D

Pro dnešek už to bude vše. Zbývá mi jen se s Vámi rozloučit, ale samozřejmě Vás přijdu navštívit i přes týden, pokusím se.;) Mějte se krásně, užijte si nedělní odpoledne!:-)
A snad mohu mít ještě jednu prosbu. Pokud nemáte jiného favorita v O Music Awards, hlasujte pro Tokio Hotel, zde.:-) Hlasovat musíte pomocí facebooku, takže se stačí přihlásit a hodit jim tam pár hlasů.
vaše xoxo_Lady :-*

I'm burning in the heavens and I´m drowning in a hell.

29. října 2011 v 14:02 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Dance-girl-hair-light-lovely-favim.com-183501_large


Does anyone around me feel the same? Put your fist up and vent your pain.
Poslední tři dny? Jako by se proti mě spikli všichni démoni, rvali mě na kusy a přitom se nahlas smáli, radovali se z toho, co ze mě zbylo, tančili, zpívali, bavili se nade mnou. Netuším, co se stalo, co se děje. Proč se tohle děje. Třeba proto, že jsem tohle sama dovolila. Můžu si za to sama. Ale takhle se všichni proti mě spiknout nemuseli.
Smějte se mi. Jaký je pohled na mé slzy?
Ano. Vyhrála jsi. Je škoda, že si to nemůžeš přečíst. Dostalas mě, položila jsi mě na lopatky, máš mě přesně tam, kde jsi vždycky chtěla. Už můžu zemřít? Shnít v pekle? Protože přesně tohle si zasloužím!
Klamu sama sebe, klamu vás, klamu je, všechny okolo. Nevyznám se v těch tisících tvářích, které mám. Jedno mé já dělá přesně to, co by si to druhé nikdy nedovolilo.
Ať si všichni o mě myslí co chtějí. Však proč ne... jsem přece ta, která jde s každým. Mé druhé já? Možná? Ale to první hledá lásku! Může za to, že je na špatné cestě, u špatného člověka?
Jen si roznášejte drby. Můžu za to já, ne on! Vždycky za všechno můžu já! Já jsem nejhorší, já jsem ta, která byla svolná! Můžete mě použít jako terč a zabodávat mi kůly do srdce, já to stejně neucítím. Už jsem díky vám dávno zemřela.

I lit my pain on fire and I watched it all burn down. Now I´m dancing in the ashes and there is no one else around, ´cause I wanna be part of something. This is just a story of a broken soul.
Jsem naštvaná. Mám takový vztek.
Myslíte si o mě to nejhorší, a já zatím sedím v koutě a brečím a mlčím a lituju. A vy závidíte, žárlíte a říkáte si pořád to svoje. Však jen pomlouvejte! Jen se do mě pusťte! Nebyli jsme ještě před třemi dny parta?
Končím s tímhle dobrým já! Proč mám být hodná, když vy jste na mě tak hrozní?! Proč mám být já ta dobrá a vy ti, kteří mě zraňují? Proč se má nejlíp právě ten špatný? Proč je zlo vždycky to lepší, "to za nic nemohoucí". Ty chudinko. Jsi ta zlá a přitom tě každý lituje. A já? Já jsem ta hnusná, která ti přece ubližuje! A přitom se mi posmíváš a spojuješ síly proti mě!
Budu přesně taková, jako ty! Budu ubližovat a nestarat se o pocity ostatních. Hned dnes večer.
Slavíme halloween. Ale já přece nepotřebuju masku! Půjdu za sebe samu. Za démona, který se ve mě ukrývá. Ukážu jim, jak vypadá pravá děvka! Protože do teď jsem jí nikdy nebyla! To jen vy a vaše pomluvy!
A je mi podivně dobře, usmívám se a těším se... Probral se můj ďábel. Má něco společného s tím Matyasovým. Jako by ten příběh, který píšu, nebyl o něm, ale o mě...
Ať shniju v pekle, ať si mě tam nechají, chci se takhle cítit už navždy!
Jdeme se radovat? Jdeme pohřbít další nevinnou duši? Stejně jako tu mou? Já jsem si to přece taky nezasloužila!

Jak se ten text shoduje! Naplňuje mě, jako by byl napsaný pro mou zlomenou duši!
Neřeště mě, potřebovala jsem si vylít vztek, bolest, zmatek... to všechno, co ze mě udělali! Jdu vypustit ďábla. Zítra už budu v pořádku.;)

vaše xoxo_Lady :-*

Nová povídka: Naše malé tajemství

28. října 2011 v 12:06 | xoxo_Lady |  Novinky
Krátká jednodílka, psaná někdy o prázdninách, avšak já si ji nechávala v zásobárně na nějakou "výjimečnou" chvilku. Nastal podzim, chladnější počasí a mě napadlo, že by třeba některé z Vás zahřála u srdce. Není to nic dechberoucího, prostě jsem si znenadání sedla a psala. Povídka nemá ani žádný závratný děj, spád, či rozuzlení, je to jen takový chvilkový útržek z mých představ.
Věnováno všem, kteří čtou a komentují mou povídku Prayers to Stars. :-)
* twincest (jedná se o incestní a homosexuálně zaměřený obsah)

Jedinečný uhrančivý pohled.

27. října 2011 v 10:55 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
Pěkné dopoledne!:) Jak jste se vyspali, moji milí?
Zatímco vy čtete tento článek, já nejspíš šlapu do obřího kopce se svými teď už bývalými spolužáky ze základky. Dali jsme si takový říjnový sraz, který zahrnuje výšlap a samozřejmě, jak jinak, než alkohol. Ale dnes to opravdu nedám, sobota mi stačila natolik, že mi je jen špatně při pomyšlení na další alkohol. Takže se domů dostanu možná střízlivá. No nejsem to poslušná holčička?:)
Poslední dobou jsem se trochu rozjela. V sobotu se chystám na další akci. Už to přeháním!:D
Takže mi držte palečky, ať vyšlapu alespoň do poloviny, a vy se zatím můžete pokochat Leonardem DiCapriem, který vás čeká ve své plné kráse pod perexem. Přitažlivější chlap prostě neexistuje. Neznám krásnější modré oči. Ale víte, co je na těch očích tak nádherné? Ne to, jaké jsou, ale jak se dívají. Jeho pohled v Romeovi a Julii, když se s Julií střetne pohledem přes akvárium... tam mě vždy uhrane.
On patří mezi ty jedinečné, nikým nenahraditelné!♥
A vůbec nic se od jeho mládí nezměnilo. I když zestárnul, pořád je neodolatelný. Já ho někde potkat, podlamou se mi kolena. A nejen z toho jak vypadá, ale z toho charakteru, chování, zářičí sympatie a něžnosti v jeho pohledu.
Prostě si jej užijte.
vaše xoxo_Lady :-*

Tumblr_lrs0wl2llx1qci5z1o1_500_large
Tumblr_ltb7x3a6kx1qzbr47o1_500_large

Nový design: verze 5

26. října 2011 v 15:38 | xoxo_Lady |  Novinky


Konec října nám nepřinesl jen podzimní prázdniny, ale také nový design. Takhle teď vypadá koutek jedné zbloudilé a hříšné duše.

Chtěla jsem něco jednoduchého, světlého a s touhle fotkou sladce spícího chlapce. A tak z toho vzniklo tohle a stejně nemůžu říct, že je to přesně podle mých představ. Design mi připadá prázdný, takový "o ničem" a myslím, že jak mě, tak i vás hodně rychle omrzí. Teď z blogu dýchá chlad a když se na něj dívám, mám pocit, jako by už tady byla zima. Ale abych nebyla jen kritická, není nejhorší. Když jsem se rozhodovala mezi třemi verzemi, tahle se mi přeci jen líbila nejvíce. Možná to bude právě tím blonďáčkem a jeho nádherným modrookým přítelem. Má fantazie pracuje i při montování designů, pozor na to!:)

Menu jsem se snažila trochu zpřehlednit, bylo tam toho zbytečně moc a vypadalo přeplácaně. Ne že by to teď bylo lepší, ale stejně pokaždé můj pohled přitáhne ta rozkošná animka. To video zbožňuju, stejně jako jejich hádky kvůli ničemu a následovné záchvaty smíchu.:) Další podobné animky ještě hodím do rubriky "Rozcestí blogové i osobní", aby nebylo. Autorkou animací je nutty, zdroj najdete v menu.
http://i56.tinypic.com/54g22e.gifhttp://i53.tinypic.com/21o8dx.gifhttp://i54.tinypic.com/8xn39x.jpg

Taky už bylo načase upravit "novinky", takže jsem tam smazala vše staré a zbytečné a dodala to nové a důležité. To dá rozum.:)
V poslední době mi přibylo pár klenotů a oblíbených, za což jsem moc ráda. Včera jsem přidala blog christianakaulitz, do oblíbených jsem s obrovskou radostí a poskakujícím srdcem dopsala Ondinku a její close-to-my-heart a taky mám tu čest tam mít bubli-fuk, jehož majitelka píše úžasné komentáře a já jsem za její názory, kterým zde dává prostor, moc ráda.

Teď už mi nezbývá nic jiného, než se s Vámi rozloučit a doufat, že se vám nový kabátek bude alespoň trochu líbit.

Užijte si středeční podvečer, moji milí.
vaše xoxo_Lady :-*

Prázdninové úterý.

25. října 2011 v 15:50 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Pěkné úterý, moji milí!:) Zatím docela dobrý den, klidný, ničím a nikým nezkažený. Užívám si dobrou náladu. Konečně mám čas na sebe, blog, psaní, čtení, filmy... Miluju tyhle chvilky, kdy můžu celý den sedět pod dekou s hrnkem kakaa (mimochodem s hrnkem dovezeným z Itálie, na kterým je vytisklý Billy♥), poslouchat oblíbenou hudbu, relaxovat svým vlastním způsobem.
Konečně jsem poslala staro-novou jednorázovku na TWB, takže může ta hrstka milovníků TWC očekávat něco nového. Včera jsem skoro dopsala další jednorázovku, tentokrát takovou podzimní a tragickou. Kdyby mě opět nevyrušily kroky na půdě, byla by dopsaná. Už jsem se smířila s tím, že máme v domě nejspíš duchy, ale rušit mě při práci nemusí, a zrovna když jsem byla tak pěkně rozepsaná. Ale radši jsem zalezla pod peřinu. Přepsala jsem asi tři kapitoly Prayers to Stars, takže brzo pošlu další a dám se do dokončování. S Prayers mám takový menší plán, ještě ani netuším, jestli ho zrealizuji, to podle nálady. S originálkou jsem zatím moc nepohla, ale brzo se na to vrhnu. Snad bych ji do konce roku mohla dokončit, uvidím, jak to půjde.:)

Před chvilkou jsem se dokoukala na můj oblíbený film s mým favoritem číslo jedna, kterým není nikdo jiný, než Leonardo Dicaprio. Je to úžasný herec, který mi dokáže vylepšit náladu i v ten nejpochmurnější den. Pokud byste hledali nějaké drama s tragickým dějem, nádherným hercem, jenž vás přenese do tranzu, rozhodně si pusťte The Basketball diary/Basketbalový zápisník/Zápisník basketbalovejch let/Rváčův deník. Nejspíš to najdete pod tím posledním názvem, ale setkala jsem se se všemi, tak je vám sem raději vypíšu. Vážně úžasný film, miluju tyhle tragické děje a v podání Dicapria jsem při něm v sedmém nebi. Film byl natočen v roce 1995 podle skutečné události a musím říct, že mě dostalo zjištění, že hlavní postava se ze všeho dostala a dokonce se začala věnovat psaní a hudbě.
Nyní si jdu uvařit broskvový čaj a podívat se na film Pearl Harbor. Naposledy jsem ho viděla asi před rokem, takže mi další zkouknutí neuškodí.

Mimochodem, musím se pochlubit s mým novým objevem, který jsem úplnou náhodou ulovila na youtube.:D Ten kluk má krásný hlas, i když už jsem slyšela i lepší. Dobře se u toho píše, proto mu přikládám další plus a musím vám sem dát odkaz.;)

Taky jsem využila toho volna k vytvoření nového designu. Něco málo už mám, ale nějak nevím, co s tím dál. Později se ho pokusím dokončit, takže očekávejte změnu. Nebo taky ne. To záleží na tom, jestli bude podle mých představ.:))

Mějte se krásně, užívejte si chladné, deštivé, podzimní úterý.
vaše xoxo_Lady :-*

New songs for Aliens.

24. října 2011 v 14:15 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Tumblr_le39qxxo9o1qe2cj1o1_500_large
Zdravím!:) Mám tady článek pro všechny Aliens!♥
Vím, že to bude trvat nejspíš ještě dlouho, než se nového alba dočkáme, ale přesto neztrácím naději. Dávám klukům tolik času, kolik budou chtít. Jak řekl Bill, je jejich rozhodnutí, kdy to přijde. Nechci, aby do nich někdo tlačil a oni se cítili, jako by to dělali z povinnosti. Ale už by si měli uvědomit, že fanoušci čekají a pokud něco nebudou dělat, tak to vzdají! Nejsou to už oni, ale ještě pořád věřím, že jednou se vrátí!:) Až ten den nastane, bude to ten nejkrásnější okamžik mého života!
Zatím můžeme jen čekat a doufat. Nebo diskutovat o nových videích, které se nedávno objevily. Není to potvrzené, může to být fake, ale také nemusí. Popravdě, mým názorem je, že by to jejich klidně být mohlo. Stylově mi to k nim jde, tak se uvidí. A i kdyby to jejich nakonec nebylo, stejně se mi ta melodie líbí. A to hodně!♥ Ta kytara je úžasná a celkově je to... prostě se mi to líbí!:)
Když jsem si videa pustila poprvé, jen jsem zavřela oči a nechala se unést...
Stejně nechápu, jak jim to mohlo na net uniknout. I u Humanoid. Jak je to možné? Docela mě to mrzí, jelikož už to pak není až takové překvapení. Ale zase víme, co čekat.:)

Poslední dobou se videa buď nezobrazují, nebo jsou promíchané, takže sem dávám raději odkazy. Bude to přehlednější.

Užijte si videa a podělte se o svůj názor!:)
vaše xoxo_Lady :-*

Loneliness

23. října 2011 v 13:11 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
BLOG.CZ SI ZASE DĚLÁ CO CHCE, ČLÁNEK SE MI SMAZAL A JÁ HO MUSELA NAPSAT ZNOVU. TEN PŘEDEŠLÝ BYL DELŠÍ, BOHUŽEL, BUDE MUSET STAČIT TAHLE RYCHLÁ VERZE. ČLOVĚK SE NA TOM SNAŽÍ A ONO SE TO TAKHLE VYMSTÍ!

Tímto článkem Vám představuji Loneliness, nový singl Mira Šmajdy a Rosemaid. Dovolte mi, abych k němu nejprve řekla pár slov a vyjádřila svůj ryze kladný názor.

Loneliness, osamělost. Kde kdo by čekal videoklip s temným zakoutím a v rohu schovaným Mirem s pohledem opuštěného štěněte (a že on tenhle pohled umí dost dobře). Jenže to by nebyl Miro, aby opět nepřekvapil. Ukázal nám, jak jinak může osamělost vypadat. A řekla bych, že se mu to povedlo. Četla jsem už spoustu kladných i záporných reakcí a někteří argumentovali tím, že videoklip vypadá přesně jako taneční klipy Black eyed peas, Enrique Iglesiase apod. Věc názoru. Já to vidím jinak. Vyslechněte si můj názor a do komentářů napište ten svůj. Budu velmi ráda.:)

"It's breaking me down and, and twist on the ground yeah
I'm falling to nowhere, with nobody to share."
Má to hloubku, pointu, říkejte si tomu jak chcete. Že nemůžete být osamělí mezi tolika bavícími se lidmi? Nikdy jste nestáli v kruhu dění, ale vy sami jste se cítili, jako by na vás nikomu nezáleželo? To vám závidím. Přesně takové jsou některé reakce. Jak může Miro zpívat o osamělosti a přitom se nechat vysvlékat?
Shodou okolností, náhodou, možná osudem, jsem něco takového zažila včera. Koncert byl úžasný, kluci si to opravdu užívali a fanoušci také. Odpovídala tomu i ruka, přiložená na srdci zpěváka a jeho krásné děkování. Byl dojat, že se bavíme. Musí být úžasné sledovat, jak se lidé užívají něco, na čem tak tvrdě pracujete.♥
Chtěla jsem se opít? Ano. Chtěla jsem to takhle přehnat? Rozhodně ne!
Musela jsem vypadat úchvatně, když jsem ležela polomrtvá na lavičce na nádraží, klepala se zimou, brečela a stále dokola z posledních sil opakovala jeho jméno. On the piece of love I'm falling. Takhle může vypadat osamělost.
Děkuji za tak úžasné kamarádky, které mi pomohly, bez nich bych domů nedojela. Už nikdy nechci jet opilá vlakem. Takhle špatně mi ještě nebylo.

Někdo tvrdí, že tohle není Miro, že už je to jen přetvářka, že se změnil, že si hraje na drsňáka. To on nikdy nebyl a nikdy nebude. Je to stále ten rocker s romantickým a něžným nitrem. Nezměnil se, rozhodně není tenhle klip "výraznější" a přehnanější než ten první! Máte-li zájem, přikládám odkaz.

Mé celkové hodnocení? Parádní vyjádření tohoto pro všechny známého stavu.
A co se týče písně - originální verze mě naprosto dostala. Zamilovala jsem si tento singl už od prvních tónů, co jsem zaslechla při premiéře v Superstar. Překrásný, pravdivý, ze srdce vycházející text, úžasná hudba, na které se podíleli úžasní člonové skupiny Rosemaid, kteří už nejsou ve stejné sestavě. Těžko se mi to píše, bubeník Jaro Žigo musel odejít kvůli studiu v Dublinu. Tento člověk je velmi charismatický, sympatický, milý, úžasný hudebník. Skvěle se s ním povídá a když jsem si přečetla tuto zprávu, kterou potvrdil na svém facebooku a rozloučil se krásnými slovy, rozbrečela jsem se uprostřed hodiny informatiky. Opravdu mi bude moc chybět, setkala jsem se s ním hodněkrát na to, abych mohla říct, že ho mám moc ráda.:-*

This night will be mine best ever, I hope.

22. října 2011 v 13:13 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Pěkné odpoledne!:) Dnes mě tady máte jen tak na skok, jelikož se jdu za chvilku připravit na další koncert. Opět to jsou mí milovaní The Paranoid a já jsem si dost jistá, že to bude zatím má nejlepší noc. V rodině se objevily opět problémy a já si jedu užít jak se patří, tak alespoň na chvilku vypnu.:)
Zítra by se tady měly objevit už články, budu určitě doma, jelikož hlídám sourozence a vlastně mě tady budete mít celých devět dní.;) Prozradím Vám jen to, že Vám představím jeden dokonalý nový videoklip. Koho? Nechte se překvapit!:)

Užijte si sobotní noc stejně jako já. Nashledanou zítra!:)♥
vaše xoxo_Lady :-*

Recenze: Skyline (2010)

18. října 2011 v 15:00 | xoxo_Lady |  Recenzuji a hodnotím
Skyline (2010)
- réžie: Colin a Greg Strause
- scénář: Joshua Cordes a Liam O´Donnell

Popis: Jarrod a Elaine přijedou za svým přítelem, který ten den oslavuje narozeniny, do Los Angeles. Na první pohled pobyt tam vypadá jako to nejlepší, co je mohlo potkat. Terry si žije v luxusu a náležitě si ho užívá.
Ještě tu noc se však Jarrod dozví, že je jeho přítelkyně těhotná a on se s tím nedokáže smířit. Není ale času na přemýšlení, stane se totiž něco, co jim připadá jen jako zlý sen. Nad městem se objeví nevídané vesmírné stroje a vtahují obyvatele Los Angeles do sebe.
Jarrod s Elaine a Terrym se snaží utéct, avšak jsou obklíčeni neporazitelnými narušiteli a není cesty ven. Otázkou zůstává, jestli jsou dostatečně silní na to, aby se sebrali a bojovali o přežití.

Mé hodnocení: Filmy na tento způsob mám ráda, patřím mezi oblíbence katastrofických a fantasy filmů. Začátek vypadá jen jako další klasický americký snímek, jehož pointou je luxus, silácké řeči apod. Poté, co se však vše rozjelo, mě film pomalu bral. Co mě úplně odzbrojilo, byly úžasné efekty, na nichž jde vidět, že si dala réžie záležet (mimochodem na nich pracovala stejná firma, která si dala práci s Avatarem, Iron Manem a dalšími..). Co mě nejvíce překvapilo, byl konec. Velmi nečekaný, až mě u něj chvílemi mrazilo. Můžu tedy říct, že jsem spokojená s tím, co jsem viděla. Očekávám pokračování, jelikož konec by si ho rozhodně zasloužil. Já zůstala napjatá v očekávání, že se ještě vysvětlí, jak to bude dál, ale nejspíš chtěli tvůrci schválně naladit na pokračování. Já bych si na něj rozhodně zašla do kina. Určitě doporučuji těm, kteří jsou stejní milovnící těchto filmů jako já.

!NEKOPÍROVAT!

Stamps skladiště:
ComScore