|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Prečo sa súčasně milujeme a zraňujeme.

18. září 2011 v 11:48 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Zdravím všechny zbloudilé duše!:) Teď si říkáte, konečně se ozvala. Dřív to prostě nešlo, absolutně jsem neměla náladu. Ne že bych ji teď měla. Postrádám jakýkoli smysl života, nemám se na co těšit, proč žít. Všechno pěkné už odešlo a zanechalo jen bolestné rány. Nevím, jestli by to šlo napravit, jestli tomu mám dát třetí šanci. Mám z toho strach. A tak raději neudělám nic proto, abych to napravila. Alejá nemám co napravovat! To on by měl... Nejspíš o to nestojí.
Ještě že mám svou úžasnou kámošku, která je na tom podobně, a která přesně ví, jak se cítím. Nikdo jiný to nechápe, s nikým jiným si o tom nemůžu promluvit, protože si všichni ostatní myslí, že jsem sice zklamaná a bolí to, ale jinak jsem v pohodě. Mám snad vykřičet do světa, že nejsem?! To jsou všichni slepí a neprokouknou ten falešný, neupřímný úsměv? Už mě to nebaví, předstírat radost...
Psala jsem, že se mám líp. Neberu to zpátky. Na intru si zvykám, našla jsem fajn lidi, s kterými trávím nudné večery při hororech a taky jsem našla lidi, kterým se úspěšně vyhýbám. Škola stojí za nic, s lidma ve třídě se moc nebavím. Ještě jsme se ani pořádně nezačali učit a už vím, že to nebudu zvládat. Matiku teda určitě ne. Taky mám strach z práva. Ale to nějak zvládnu.

Sešla jsem se s jednou úžasnou osůbkou, fanynkou Tokio Hotel. Ještě nikdy jsem si tak úžasně nepokecala. To bylo poprvé, co jsem o nich mohla s někým mluvit aniž by při tom nepřevracel oči, aniž by to postrádalo smysl, protože oni je neznají...
Ještě že mám u sebe zelený a oranžový blok. Pomáhá mi to, když se přenesu do jiného, mého světa. Pak je vše ostatní tabu. Díky za to. Ráda píšu ve vlaku. Má to něco do sebe. Miluju, když si můžu sednout k oknu, pozorovat ubíhající krajinu, ve všem tak stejnou a přitom odlišnou. A můžu si představit, že můj příběh je skutečný, že někde v těch kopcích existuje chaloupka s podobnou koketkou, s podobným trápením a radostí.

Uteklo to strašně rychle, i když ve škole mi to připadá, jako by ten čas stál pořád na tom samém místě. Už příští týden jdu na koncert The Paranoid. Tak moc se těším. Tu noc si užiju. Nebudu myslet na něho, na nic z toho, co mou rozedranou duši trápí. Budu s lidma, kterých si moc vážím, poprvé uslyším ty dokonalosti naživo, možná pak s nimi taky strávím pár minut, jak jsme se domluvili (♥), opiju se, zhulím se a aspoň na chvíli vypadnu z tohodle světa. A nepište mi, že mi nestojí zato se opít. Protože stojí, sakra, mám takovou chuť se ocitnout v tom stavu, kdy mi je všechno jedno a mám v p*či na lehátku. Já vím, teď jsem moc sprostá. Taky jsem poslední dobou dost agresivní a netrpělivá. Ale na to si ti kolem už zvykli, takže se olouvám, že to přenáším už i sem.
A domů se dostanu až ráno. Netuším jak... jestli ty dva kilometry půjdu sama a skončím někde pod autem anebo zahrabaná v lese. Jestli mě někdo domů dotáhne nebo se ocitnu na druhém konci republiky. Je mi to jedno, nic si neplánuju, jak bude, tak bude. Potřebuju se uvolnit, bez toho aniž bych někam hnala nebo pořád myslela na to, co musím udělat. Aspoň tu jednu noc nebudu zodpovědná za své činy. A co bude pak, to je mi jedno.

Mimochodem, první díl The vampire diaries. Naprostá dokonalost, až mě při tom mrazilo. Probrečela jsem celý díl, od včerejška, kdy jsme si s kámoškou lehly na "naše místo", pozorovaly hvězdy, poslouchaly Elány, stěžovaly si na zlomené srdce, navzájem se chápaly a přitom si pobrečely, jsem prostě naměkko.

Na intr jedu ve čtyři, takže zkusím přednastavit ještě nějaké ty články. Možná se ozvu i s intru, pokud u mě nebude nikdo sedět. Nemám zapotřebí, aby se všichni dozvěděli o tomhle mém světě. Takže možná přibyde aktuální článek, možná vám stihnu odepsat na komentáře.;)
Takže zatím se s vámi loučím, dnešek strávím ještě na blogu, takže budu ráda, když mi necháte nějaké zprávy.;)

vaše xoxo_Lady <3
miluju vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xo.Nikushka ~ Banana´s girl xo.Nikushka ~ Banana´s girl | Web | 18. září 2011 v 15:54 | Reagovat

Já na nákupy stejně nejela..;)
Nestojí o to,aby ses trápila. Já se takhle trápila minulý rok..možná si trochu vzpomeneš,že jsem psala,že se mi dost líbí kámoš,ale on stojí o jinou,ikdyž to není jak to máš ty bolelo to stejně. Ale dostala jsem se přes to. On nestojí za to,aby si se takhle furt trápila ;) Nestojí vůbec..Jsem ráda,že alespoň na intru sis někoho našla..;) škola stojí za prd i u mě,i když jsem teprve v devítce..z matiky už mám 4,takže jsem na tom s matematikou podobně jako ty.
TVD ááách..čekala jsem až k tomu něco napíšeš ;D ten díl byl skvělý,jak mě je líto,že Eleny,že se takhle kvůli Stefanovi trápí,jak mluvila do toho telefonu bylo krásné a dojemné. Docela se lekám když Jeremyho navštěvují ty duchové,vždycky to je takové napětí..Jsem zvědavá co bude s Caroline..;)
..no už zase odjíždíš? :( no přeji ti aby ses tam měla dobře..je mi to ještě líto víc,že tu nejsem příští víkend,takže si asi nenapíšeme? :((
Mimochodem ty oba songy jsou skvělé..;)

2 mk mk | Web | 18. září 2011 v 18:49 | Reagovat

Tohle přesně znám taky.Taky jsem se trápila kvůli jednomu člověku strašně dlouho.Teď se nějak snažím dělat všecko,abych na to nemyslela.No co se té matiky týče,tak jsem měla čtverku na konci roku jen tak tak,takže v tomto tě též chápu.No po kolektivní straně u mě to též není nic moc.A upíří deníky jsou supr.Blbý,že se mi sekaj megavidea :(

3 Ondina Ondina | 19. září 2011 v 10:20 | Reagovat

Drahá Ladynko:-* ♥, mrzí mě, že jsi smutná a že tě bolí srdíčko. Ať bych řekla cokoliv, stejně v tuto chvíli slova nijak nezmírní ten pocit. Proto ti přeji, ať jsi zase šťastná a spokojená.
Čtu ve tvém článku, že máš dva bloky, zelený a oranžový. Jeden bude jistě na povídky s twins, že?
A teď budu trochu přísnější. Samozřejmě, že ti přeji, aby sis tu velkou noc, kdy bude koncert Paranoid hodně užila, do poslední chviličky. Jasně, uvolni se a buď hlavně šťastná, ale PROSÍM, buď také OPATRNÁ!!!!!
A tu matiku s právem TY jistě zvládneš, tak se, děvče, drž! :-**

4 Katty~ Katty~ | Web | 20. září 2011 v 16:47 | Reagovat

Ty jo .. já pořád čekám až se přestaneš trápit. Vím, že to asi vážně není lehké, ale život prostě není lehký, ale jde dál. Taky jsem zažila něco hrozného s jedním klukem, nebo hrozného. Horší je, že to vůbec nebylo hrozné. Už to bude rok a od té doby jsem už byla i s jiným klukama a prostě stejně to skoro nikdy nevyšlo, ale i tak prostě nemůžu zapomenout na to předtím. Je to složité, ale prostě je blbost brečet a trápit se kvůli jednomu blbečkovi, který za to stejně nestojí.

A to, že se chceš opít .. no neříkám ať nepiješ :D já taky piju, ale řešit tím problémy mi zase nepříjde tak dobrý nápad :) A věř mi, že když mi bylo 13 tak jsme chodily s kámoškou pít skoro každý den po škole a když se teď za tím ohlédnu, tak je mi ze mě špatně. Přece jenom je něco jiného si někde koupit flašku vodky a vypít to v parku na lavičce a zapíjet to matonkou, a nebo jít prostě někam mezi lidi, někam na diskotéku nebo tak, kde si tu vodku dáš třeba do skleničky s džusem a normálně se bavíš s kamarády :) Třeba za to utratíš víc, ale pak jdeš domů a taky se pěkně motáš :D A navíc máš z toho prostě lepší pocit a když můžeš navazovat nové přátelství a tak :) No nevím, tohle je nějak můj názor no :) A hulení .. u nás hulí skoro každý, nebo teď už spíš málo kdo, teď už jdou všichni na ještě tvrdší. Já jsem se dřív scházela s takovýma lidma, co pravidelně hulili každý den a nikdy jsem neměla ani prda a jak jsem teď za to ráda, protože to tě vážně zničí. Vím, že to zní, jak kdyby to říkal nějaký psychiatr nebo tak, ale já to kolem sebe prostě vidím ...

5 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 23. září 2011 v 22:34 | Reagovat

[3]: Ondinko<3, zdravím tě po tom týdnu, co jsem se neozvala!:-) Znovu Ti děkuji za přání a máš pravdu, žádná slova ten pocit nezmírní. Hrozně mě štve, jak mi každý říká, že mi za to trápení žádný kluk nestojí. Vím, že v tomto věku to vyzní hrozně divně, ale prostě mi připadá, že nikoho nebudu milovat více. Žádný nebude takový jako on.♥ Určitě to není pravda, ale teď to tak prostě cítím. Vídávám se s tolika klukama, s tolika úžasnýma klukama, ale neumím si představit, že by některý z nich nahradil jeho místo!:( Čas sice léčí... ale já už se léčím strašně dlouho...
S těma blokama tak úplně nemáš pravdu. Celkem je mám tři. Žlutý je na Prayers, ten zelený na osnovu a charakteristiky originálky a do toho oranžového tu originálku píšu.:)
Nejsi vůbec přísná. Opatrnost je důležitá. A já na to dbám, nemusíš se bát!;) Díky bohu mám kolem sebe lidi, o kterých vím, že se o mně postarají, když bude nutné a naopak.:)
Užij si víkend, má milá!:))♥♥♥

6 Ondina Ondina | 24. září 2011 v 10:57 | Reagovat

[5]: Ahoooj má drahá :-***, jsem šťastná, že jsi v pořádku. Přiznám se ti, že jsem tento týden na tebe často myslela. Měla jsem strach. Takže, uf, jsi v pořádku! Slyšela jsi tu ránu? To byl ten kámen, co právě spadl... Jsem moc ráda, že máš kolem sebe lidi, kterým můžeš důvěřovat, to mě uklidňuje!
Víš, má milá, druzí nemůžou vědět, jak se cítíš, co se ve tvém krásném srdíčku děje. To nelze, proto jsem také napsala tohle do minulého komentu. Zlatíčko, hrozně moc ti přeji právě lásku, přímo těch 1000 moří a vím, že ji najdeš. Tvá bolest je teď ale velká a dokud nepřebolí... Ano, čas... jedině ten léčí. Je mi tolik líto, jak se trápíš a tak dlouho, ale víš, co je skvělé? Napsala jsi o tom a to je moc dobře.
Víš, co mě teď napadlo? Text jedné písničky od skupiny Def Leppard, jmenuje se "Have You Ever Needed Someone So Bad?" Nádherná balada. A je tam část, kde se zpívá: "Have you ever wanted someone who you just couldn´t have?" Říká to asi vše, že?
Ladynko, chtěla bych tě nějak podpořit, chci, aby ses usmívala. Musíš mít moc krásný úsměv. Baby, let the moment take your heart away! Taky z této písně... Nech se unést okamžikem! Chci, abys byla šťastná! Chci, aby ti zářily oči, aby ses smála!
Mám tě moc ráda a přeji si, abys byla šťastná! ♥♥♥

7 Ondina Ondina | 24. září 2011 v 11:49 | Reagovat

Jej, úplně jsem zapomněla na tvé bloky, jak jsem byla ráda, že jsi v pořádku. Samozřejmě děkuji za vysvětlení. Prayers, má droga, jsem závislá...Máš v tom ohromný pořádek, to se poté ani nedivím, že je povídka tak skvělá, dokonalá.
Ladynko, zlato, pamatuj, že... opět si vypůjčím geniální text milované písně, ale je to pravda: "...nothin´lasts forever even cold november rain..." (a je mi fuk, že je září!!).
Mám tě moc ráda!♥♥♥

8 Elushka Elushka | Web | 25. září 2011 v 17:43 | Reagovat

Po dlouhé době jsem u tebe na blogu! Omlouvám se.. ale nestíhám.. =)

Jsem ráda, že sis našla nějakou spřízněnou duši, se kterou máte společné zájmy =) Tpo je hdoně důležité.. a i já jsme takový lidi už našla =) Sice se nejedná o TH, ale o upíry ale co na tom záleží, že =)Je to úžasný zjištění, že co si o daný věci myslíš ty, že si myslí i někdo další =) že můžeš říct úplně všechno a nikdo tě neodsuzuje nebo nesměje se ti, právě naopak!

Takové večery jsou občas potřeba.. nemyslet zodpovedně a dostat to všechno ze sebe =) je to skvělej pocit a měly bysme si ho občas dopřát =)

1. díl TVD mě dostal.. nejvíc Delena moments.. a pak jak jí volal Stefan to tě bůh <3 Ale chudák Andie, měla jsem ji ráda. To dělat nemusel.. No a pak tyler a Caroline konečně!! =D Na to jsem se těšila od chvíle jejich první pusy =D

9 mother of the bridal dresses mother of the bridal dresses | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 11:32 | Reagovat

I was very happy to find this net-site. I wanted to thanks to your time for this excellent read!! I positively enjoying each little bit of it and I have you bookmarked to check out new stuff you weblog post.
http://www.blowdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore