|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Keep calm and shit! Bill Kaulitz is blonde!

10. září 2011 v 9:33 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Jsou mi úplně ukradené názory ostatních, pro mě je to pořád ten samý Billy. Už mě štve, jak české fanynky všechno odsoudí. Neříkám, že všechny, nebo že je to tak jen u nás, nevím. Ale ty reakce pod včerejšíma fotkama nemůžu ignorovat. Takže tady takový menší názor na tuhle šokující změnu.
Myslím, že nadpis to celé zcela vystihuje. Myslím, že šok to byl pro všechny, bez výjímky. Já jsem si například nejprve Billa ani nevšimla.(:D) To je tak, když jsem namáčknutá na monitor a obdivuju Tommyho miláčka. Tu jeho audi naprosto zbožňuju!♥ A teď jsem najela na komentáře a říkám si, že co je to za blbost, že tam Bill nikde není a už vůbec tam není blonďatý Bill! No, samozřejmě tam byl. Podle toho tetování na krku je snad všem jasné, že to nemůže být nikdo jiný!

Samozřejmě je to obrovská změna. Všichni fanoušci poznávají Billa kromě jiných taky podle černých vlasů. Už dlouho jsem si říkala, že by to potřebovalo změnu. A ona přišla. Bill byl vždy extravagantní a to se mi na něm líbí. Zezadu se mi ty vlasy vážně líbí, jsem zvědavá, jak to bude vypadat ze předu. Ale nědělejte si iluze, ono to bude i zepředu vypadat určitě dokonale. Někdo takový jako je Bill by se přeci nepromenádoval s novým účesem na ulici, kdyby nevěděl, že mu sluší! To dá rozum.:) Takže o to strach nemám.
Zabíjejí mě ty reakce. Připadá mi, jako by některým šlo jen o to, jak vypadá. Samozřejmě, je to důležité, Bill je celebrita a tu z velké části tvoří právě vzhled. Ale! Je snad úplně jedno, jak vypadá. I kdyby měl plešku nebo by si ty vlasy obarvil na duhovou. Pořád to bude ten samý Bill. Není důležité, jak vypadá navenek. Uvnitř je to pořád ten samý Bill. Stejný Billy jakého známe už tak dlouho a jakého tolik milujeme.
Přesně podle těchto reakcí se pozná pravý fanoušek. Tomu pravému je opravdu jedno, jak vypadá. Je rád za to, že se může každým dnem těšit z jejich existence. Mě ve chvíli, kdy jsem si některé komentáře četla, napadlo, proč to všichni tak řeší, proč se raději nemodlí za to, že tady s náma Bill ještě pořád je, že tehdy při té autonehodě neutrpěl nějaké závažnější zranění nebo že tehdy nepřišel o hlas úplně, že se operace povedla. Tohle je důležité. Že je zdravý!

Jednou se mi zdál sen. Noční můra. Moje nejhorší. Už si přesně nepamatuju, jak to probíhalo, ale ocitla jsem se v nemocnici. Spatřila jsem na nemocničním lůžku ležet jeho. Byl tak bledý, křehký, skoro se v těch přikrývkách ztrácel. Umíral. A já běžela a křičela. A chtěla mu dát své srdce, svůj život. Vzbudila jsem se uslzená a nehorázně vyděšená. Byly čtyři hodiny ráno a přesto, že kdyby se mu něco doopravdy stalo, tak brzo by to na internetu nebylo, musela jsem zapnout počítač a prohledat stránky. V tu chvíli mi to přišlo jako to nejdůležitější v mém životě.
Od té doby mi tolik nezáleží na ničem jiném, než na tom, že je v pořádku jak on, tak ostatní ze skupiny.
Přála bych takový sen těm, kteří jej odsuzují. Naučili byste se ho milovat jiným způsobem.


Díky odkazu v komentářích jsem našla tuhle montážku. První, co mě napadlo, bylo - sakra, ten chlap je snad ještě více sexy než předtím. Vypadá jako anděl. Dokonalý, bezchybný, anděl. Trochu mi s těmi vlasy připomíná ty blonďaté dvojčata, co teď byli v Bravu. Nevím, jak se jmenujou, ale to je jedno.
Vážně se mi tahle změna líbí.:) ♥♥♥

Jsem zvědavá na vaše názory. Co si myslíte o Billyho změně? Jaký je váš názor?

Odpoledne se chystám na koncert Rosemaid, takže v blízké době čekejte nějaký ten článek.;)
vaše xoxo_Lady<3
fotky: weheartit.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xo.Nikushka ~ Banana´s girl xo.Nikushka ~ Banana´s girl | Web | 10. září 2011 v 10:24 | Reagovat

Jdu si tě zapsat ;) :D Budu se snažit! :D ale sem napíšu pocity,právě proto se vracím..;) stejně to jaksi vypadá,že budu mít jenom tisdale-fan..;D a tam chci nabrat ještě spoluadminku..;) mimochodem jak se vůbec máš? :O dlouho jsem ti sem nepsala a stydím se za to :((
Mimochodem prď na ně..nechápu proč to všichni tak hrotí..prostě každý má rád něco jiného..a po pravdě je to jen a jen jeho rozhodnutí..;) a musím říct,že se mi to docela dost líbí,je to změna kterou můžeme čekat u všech a jemu to moc sluší ;) to,že holčiny zbožnují Miley Cyrus a mají ubohé kecy na něco jinýho,to je přeci jejich věc ;) mimochodem máš dost zajímavé sny,stejně jako já..:D ani nebudu řikat,co se zdále dne mě..:D

2 Sajü Sajü | Web | 10. září 2011 v 16:59 | Reagovat

Nesouhlasím :) Já jsem byla fanoušek dost dlouhou dobu. Tuším od února 2006 a bohužel, moje nadšení je někde daleko, zahrabané v mojí "mynulosti". Přišla jsem k tobě, díky tvému komentáři na mém blogu a koukám jak puk! O_o Pro mě to už nejsou žádní Tokio Hotel. Spoustu komentářů, spoustu článků vzešlo pod mými prsty a opakovat tu věci, které jsem psala dřív, už nebudu, ale nevnímám je jako Tokio Hotel, protože nimi už nejsou. Nevěřím ani trošku, že tam nahrávají desku, jejich americké vzezření se mi ani trošku nelíbí, protože, přiznejme si, z nich nikdy nebudou američani a vadí mi, jak si myslí, že Amerika je to nejlepší na světě, když před pár lety tak vnímali evropu. RIF hoši ;-)

A jinak ano, tragédie extrémní. Samozřejmě, moje slzy se nedají potlačit, kdykoli o nich něco vidím nebo slyším :( Bohužel, je to tak... :(

3 mk mk | Web | 10. září 2011 v 18:24 | Reagovat

No mě jen bude chvilku než si na to zvyknu,ale je to docela dobré :))

4 Sajü Sajü | Web | 10. září 2011 v 20:17 | Reagovat

Nevadí mi to. Mám ráda dlouhé komentáře a když jsou k věci, tak mi nevadí tuplem.

Ano, něco na tom bude, co říkáš, ale přesto já je nevnímám jako JE. Skutečně, mě tady nejde jen o vzhled. I kdyby si obarvil hlavu na růžovo, tak mi je to ukradené, ale fakt, že na nás hází bobek, dělají z Evropy pomalu tragédii světa a dělají, že nemají snad žádné fanoušky, protože: AMERIKA je něco víc, tak to ne. Já to takhle vnímám a jejich odchodem to utli u mě definitivně. Promiň, ale není logické vymlouvat se na to, že jeli do Ameriky dělat hudbu, když půlka jejich skupiny žije v DE a druhá půlka v US. Já tohle neberu. Jestliže chtěli dělat hudbu, tak jí měli dělat, ale oni se na to vykadili (promiň za výraz), ve chvíli, kdy těch fanoušků bylo ještě hodně. A ano, nemám ráda lidi, kteří je přestanou poslouchat díky jejich vzhledu, ale nestydím se říci, že je přestávám brát díky tomu, že jejich hudba skončila s posledním koncertem tour 2010. Prostě to tak cítím a cítit nejspíš budu. Já se do nich zamilovala pro jejich originalitu, lásku k "jejich" světu a ne jako do amerických frajírků, kteří už snad nemluví ani německy. Všechno se točí jen kolem angličtiny, US a kde jsou jejich dřívější slova? Pryč. Už to nikdy nebudou oni a je mi to vážně vlastně hrozně líto, protože jsem doufala, že to jsou jedni z těch, kteří tu hudbu dělat budou, budou poctivý a všechno, co kdy řeknou uskuteční a nebudou to jen žvásty, které v závěru vyjdou vniveč.

I tak si cenním tvého názoru a pohledu na onu nastalou situaci :-* :))) Je dobře, že umíš říct svůj názor. Ono, popravdě, u TH tohle moc fanynek neumí!:D

5 -E. -E. | Web | 10. září 2011 v 21:22 | Reagovat

Ahoj spamere! =D

Dej tomu čas.. teď to bereš že tam seš jen kvuli učení, ale nebude ti to později stačit :) Však ono to bude lepší a lepší, uvidíš :)

Já se taky dycky divím co jsem si to nakoupila? A vždycky si představuju kdybych měla ty prachy místo toho v ruce a cpo bych si koupila jinýho.. je to nekonečnej koloběh =D

Jakej byl koncert? kdo tam vlastně byl? Povídej (: Vždycky je dobrý se přemoct a vyrazit někam, kde na všechno špatný chvíli zapomeneš. každá minuta dobrá.. tak jsem to udělala i já. pěkně sem se voblíkla, vyrazila do města, pokoukala, něco nakoupila (kámoška měla svátek tak jsem si to dovolila =D) a hned mi bylo kapku líp.

6 -E. -E. | Web | 10. září 2011 v 21:24 | Reagovat

já slepá.. te´d to čtu, Rosemaid =D To mi nic ale bohužel neříká.. takže s etěším na tvoje vyprávění =) <3

7 xo.Nikushka ~ Banana´s girl xo.Nikushka ~ Banana´s girl | Web | 11. září 2011 v 9:19 | Reagovat

Fanoušci by to měli respektovat,jak jsem říkala i mě se to líbí a to nejsem tak věrná fanynka,jako ty,líbí se mi třeba pár písní ;) co se týče snů..taky zapomínám,ale většina,která jsou s nějakými těmi star.:D tak to si vybavím třeba během dne..věřím,že to byla noční můra,ale přijde mi to zajímavé,že se tam objevil zrovna on ;D

8 -E. -E. | Web | 11. září 2011 v 10:58 | Reagovat

Jo Šmajda mi něco říká.. na superstar už se nekoukám, ale když tam byl on tak jsem to ještě viděla =D Pak už mě to nebralo..

To je úplně takovej šok.. minutu nahoře.. a hned skok dolu. Je to hrozný =(

Bude se ti líbit.. myslím, že se s tím klukem taky trošku ztotožníš.. i s některejma lidma tam. Fakt výbornej film.

Já zas držím place tobě abys to na tom intru přežila, i když to nebude jednoduchý. Jedna věc je snášet smutek doma ve vlastní posteli a druhá zas v cizí na cizim místě.. máte to tam aspoň hezký když už nic? Jako vybavení atd.

Uvidím, jestli to bude dobrý nebo ne. Až přijedeš v pátek tak si povíme, sama jsem zvědavá =)

9 -E. -E. | Web | 11. září 2011 v 11:31 | Reagovat

Jo, to znám. Když jsem na PC ve škole.. nudím se tam, protože nesnášim, když mi někdo čumí na monitor a kouká co dělám. Doma mám teda noťas.. 6 let starej.. ale pořád fachčí. i když si ho teda nemůžu nikam vzít.. baterka už vydrží ais jen půl hodiny =/ prej když se dostanu na vejšku, koupěj mi novej. Mě se tam ale 2x nechce no =D tak uvidim.

Třeba ti vaši koupěj k Vánocům.. když si postěžuješ, že ty na intru jsou hrozný. Dpufám že jo, ať můžeš bejt na blogu i přes tejden =D

co máš např. na seznamu? já si chci přečíst Pád, Inkarceron (má to prej bejt zfilmovaný 2013 a víš kdo tam má hrát? Taylor Lautner.. no to mě poser =D omg), pak Sukubu trápení.. je toho hodně no =D teď mám povinou četbu Petr a Lucii, sice už jsem to přečetla, ale je to pěkný tak si to dám ještě jednou) .. no ještě že někdo vynaleznul knížky.. nevím co bych doma dělala =D

10 Ondina Ondina | 13. září 2011 v 14:01 | Reagovat

Ladynko, vůbec jsem nevěděla, že je Bill blond, ale Ladynko, mně to vůbec nevadí. Myslím, že už jsem psala - mám Billa ráda a vážím si ho, vše, co udělá, má promyšlené. Mám ráda jeho modely, účesy, piercingy ... hlavní je, že se v tom cítí dobře právě on sám!! Opravdu nejdůležitější je, když je zdravý. Ty víš, že mám ráda i GN´R a co se stalo Duffovi, jeho operace a vše kolem... štěstí, že žije a je zdravý!!! Člověk si poté uvědomí, že nějaké změny barvy vlasů jsou naprosto nepodstatné. Bill ví, proč to udělal.
A třeba jen přehnal kysličník jako já před dvěma týdny:) Takže místo rudovlásky jsem v tuhle chvíli blondýna (ale ne na dlouho, v red jsem se našla a vrátím se k ní! To bych nebyla já!)
Už jen popřeji krásný den!:-*
Jsem ráda za tento článek!♥

11 TomY TomY | 16. září 2011 v 14:51 | Reagovat

Pekne si to napísala!!Pozri sa ,poznám nekonečne veľa dievčat ktoré už tokio hotel nepočúvajú koli tomu že bill nenosí dlhé vlasy ..je to blbé lebo väčšina dievčat miluje tokio hotel len kôli ich vzhľadu,kôli tomu že sa Bill maľuje a že mal dlhé vlasy..ale ako si ty vravela,nech sa naučia milovať Tokio Hotel po inej stránke a nie len preto ako vyzerajú.podľa mňa Bill a všetci z kapely boli skvelí či mali také vlasy alebo onaké :D sú super a nemám žiadne námietky prot Billovim vlasom.Je dobré že je Bill taký aký je,teda myslím taký že si stojí za tým čo che a že ho nezaujímajú názory iných ... :* tento článok je super!

12 TomY TomY | 16. září 2011 v 14:59 | Reagovat

[4]: Prečo si myslíš že ich hudba skončila na tour 2010??

13 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 17. září 2011 v 15:44 | Reagovat

[10]: Ondinko♥, souhlasím se vším co jsi napsala. Není potřeba více slov, už bylo vše řečeno.;)
A co se týče tvých vlasů, budu držet pěstičky, ať ti to tentokrát na tu červenou vyjde!:D

[11]: Děkuji za názor, přesně tohle jsem chtěla tímto článkem naznačit.;) Jsem ráda, že se ti článek líbil.:)

14 cheap cocktail prom dresses cheap cocktail prom dresses | E-mail | Web | 9. ledna 2013 v 11:26 | Reagovat

This is a fantatic site. Good clean interface and nice informative articles. I will be coming back soon, thanks for the great article.
http://www.blowdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore