|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Když světu víc už nerozumíš a každý den uplyne v nicotě.

11. srpna 2011 v 22:30 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Wenn du die Welt nicht mehr versteht und jeder Tag im Nichts vergeht...
Ich bin da, wenn du willst. Ich bin da, ganz egal, wo du bist. Ich bin da, schau in dich rein, dann siehst du mich.
An deiner Seite, nur eine Weile.

Přikláním se spíš k těm anglickým verzím, ale někdy mě popadne chuť si poslechnout ty německé. Ne že bych němčinu až tak neměla ráda, ale jak už jsem kdesi psala, je to kvůli tomu, že při poslechu pochytím maximálně dvě, tři slova. Je to o něčem úplně jiném, když zpívanému textu rozumíte. A já mu ráda rozumím.
Tenhle song mám tak nějak raději v němčině. Neptejte se mě proč. Nevím.
Ten náhled k tomu tak nějak taky patří. Pokaždé, kdy to poslouchám, si vybavím, jak černovlasý andílek sedí osamněle na hotelovém pokoji, hned v tom vedlejším má brášku, a píše tenhle text. Teď to nemyslím nijak twincestě, dnes už o twincestu ani nemuknu. Tady u téhle písničky si vždycky uvědomím, jak silné a láskyplné to pouto mezi nimi je. Jejich vztah je něco, co dokáží pochopit jen oni dva, zbytek se může jen dohadovat. Jedním si však můžeme být všichni jistí. Je to něco nádherného, co nemá pasující přirovnání. Je to něco, co vám vyvolá na tváři spokojený úsměv a srdce se sevře tak, že ztěží popadáte dech. Takhle to je alespoň u mě. A já tyhle stavy naprosté blaženosti miluji. Miluji, když se můžu dívat na ně a na to neviditelné, co jejich osoby spojuje v jednu.

Vůbec jsem neměla v plánu se tak dlouho sdržet u broučků Kaulitzů. Nějak jsem se nechala unést. Stejně jako včera, kdy jsem vstala v devět ráno (já, chápete to? Zrovna já!), popadla prázdný blok a mp3ku, usedla na balkon a během dvou hodin sepsala kratší jednodílku. Nezvyklé, abych se tak unáhleně rozhodla něco napsat. Vždy to trvá hodně dlouho, než dopřemýšlím všechny detaily, ale tenhle děj vlastně ani neměl žádnou zápletku, spíš to je taková pohádka, která by mohla vykouzlit úsměv. Po dopsání jsem byla tak uvolněná a spokojená jako snad nikdy.
Jinak, má prvorozená originální tvorba už má pár prvních stránek za sebou. Ještě chvíli mi asi bude trvat, než se do psaní plně vžiju, přece jen je to nezvyk psát o charakterech, které nemám předem určené. Je to složitější než jsem čekala, ale o to blaženěji se budu cítit, až dílo dokončím. Doufám, že se to povede.

Jak jsem strávila dnešní den? Ani se neptejte. Něco vám poradím. Jestliže máte stejnou panickou hrůzu z návštěvy zubaře, mám pro vás skvělý tip, jak se toho zbavit. Kašlete na staré zkušené doktory. Zajděte si k mladému, sotva vystudovanému, hodnému, milému, příjemnému, vtipnému zubaři. A když je ještě k tomu blonďatý, s nádherným úsměvem a božsky šedýma očima, pocítíte, žeje to konečně ten pravý ... zubař (:D). Musím přiznat, že se mi kolena přestala klepat ve chvíli, kdy jsem za sebou zavřela dveře a když promluvil, dokonce jsem už ani nebyla tak bledá. Místo toho jsem musela pěkně zčervenat (:D). Ještě nikdy jsem si nepřála, abych si mohla na tom nepohodlném křesle posedět déle. Ztratila jsem se v záplavě šedé. A pak jsem vylezla z ordinace nabručená, protože kdybych neměla zdravé zuby, třeba bych se z těch očí už ani nedokázala vynořit (:D). Alespoň jsem na tu nepatrnou chvilku obrátila pozornost jinam, než od vzpomínek.:)

A zítra mi to zase začne. Ta týdenní pauza tak šíleně utekla! Jen doufám, že zítřejší den přežiju bez toho, aniž bych skončila zamčená ve skleníku. Ono se to nezdá, ale je tak vážně děsné horko!(:D)

Přeji sladké sny, ty mé budou nejspíš šedé.;)
Po tom názvu nekoukejte tak zděšeně, prostě jsem zatoužila po českém, no. To se jen tak často nestává, takže se pořádně vynadívejte.:)
vaše xoxo_Lady :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -E. -E. | Web | 13. srpna 2011 v 19:07 | Reagovat

To co jsem tam napsala pořád platí. Jedná se hlavně o odstavec, co se týká naší budoucnosti.. jetsli se budeme vídat atd. Oni plánujou jak se budeme pořád vídat.. vidím jak to dopadlo s holkama se základky a tak NEVĚŘÍM, že se něco takovýho stane. Já plánuju odjet.. bojím se, že když to na ně takhle vybalím, že se naštvou.
Pak tam bylo napsat o vlastnostech atd.. už píšu zjemnělou verzi. RADŠI. A já doufám, že oni napsali zjemnělou verzi i pro mě =D Je to asi komedie, ale tady by pravda asi každýmu trošku ublížila.. tak proč to nenchat jak to je. Je to jednoduší

A co se stalo s tvými kamarádkami?

2 -E. -E. | Web | 13. srpna 2011 v 20:05 | Reagovat

To je smutné.. a to přetvařování znám.
V prváku na seznamováku jsem se skoro s nikým nebavila.. jen s pár lidma. Jedním z nich byla i H. Ten týden byla úplně super, myslela jsem si že to bude taková ta holka, za kterou lidi jdou. Pak se přijelo do školy a úplně se změnila.. teda nezměnila, to já jsem odhodila růžový brejle a viděla realitu. Pomlouvačná stylem: chvíli si stěžuje tobě na jednu kámošku a pak jde hned za tou kámoškou a stěžuje si na tebe. Jestli chápeš... před učiteli se byla schopná rozbrečet kvůli známce, vynucovala si protekci, myslela si že je něco víc. Nemáš značkový hadry jako ona - jseš socka atd.
A co bylo nejhorší, celá třída se na ní vykašlala a zbyla jsem jenom JÁ, která se jí bála taky narovinu říct, že o ní nemám zájem. Takže jsem se rok přetvařovala. Chtěla kluka co já.. nakonec to došlo tak daleko že se semnou přestal bavit =D Začal mě otravovat i její přítel (úplnej trouba) jestli ho H. ve škole nepodvádí a co vim atd. HRŮZA. Kamarádky se mně stranily, protože jí nesnášely a ona za mnou furt lezla.

Nakonec na konci prváku propadla z matiky. Pohádaly jsme se, docela fakt hnusně, její fotr si na mě stěžoval u ředitele. Na opravky nešla, došlo jí ( i jsem jí to řekla) že tady není vítaná. Teď se do tý školy i těšim, protože vím, že mě tam nikdo nebude otravovat a že s neebdu muset bavit s nekym, s kym nechci.

Jsem poučená napříště, že v tomhle se pravda vyplácí. Kdybych nebyla zbabělec tak jsem se jí zbavila hnedka. Příště takovou chybu už neudělám.

3 -E. -E. | Web | 13. srpna 2011 v 22:03 | Reagovat

To ne.. ale mohlo by být hůř. Mohly bychom být úplně bez přátel.. takhle na tom ještě nejsme tak špatně. =D

Jsem ráda že jsem tě poznala.. super lidi na blogu ještě asi nevymřeli =D =)

4 Pistácie Pistácie | Web | 13. srpna 2011 v 22:26 | Reagovat

nadherně to Miro zazpival.. tohle je jedna z mych nejoblibenejsich pisnicek .. :) fakt pecka. a koukam ze ty jsi asi jeho velka fanynka :)
ja osobne jsem mela tu moznost ho videt pred tydnem nazivo na sazava festu, byl to velky zazitek. fakt nadherny kluk :) a krasny hlassss

5 KaneTiffany KaneTiffany | E-mail | Web | 14. srpna 2011 v 16:52 | Reagovat

The <a href="http://bestfinance-blog.com">loan</a> seem to be essential for people, which would like to organize their own company. In fact, that's not really hard to receive a credit loan.

6 Yukiho Yukiho | Web | 17. srpna 2011 v 10:04 | Reagovat

ked si predstavím, že som sa nemecky učila už 10 rokov.. :D aspoň na niečo to využijem :D toto mám na náhradu, že som toto leto bola v nemecku len na týždeň.. ps: ja mám mladú, vtipnú, práve vyštudovanú zubárku.. to mi pripomína, že by som k nej mohla ísť na návštevu.. chcem totiž strojček na zuby.. pekný deň :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore