|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

I must say goodbye, finally.

30. srpna 2011 v 11:12 | xoxo_Lady |  Novinky


Tak, a je to tady. To si říkám už od včerejška, kdy jsem celý den trávila s rodinou. Až teď jsem si uvědomila, jak těžké břemeno jsem na rodiče hodila, jak jsem to všem ztěžila a hlavně, jak moc mi budou chybět. Ale to zvládnu. Nelituju toho. Jen jsem si mohla vybrat něco levnějšího. To je jedno, teď už to nezměním, ale jestli skončíme na mizině, bude to má vina.
Nebudu pozastavovat, dělat různé hiatusy apod., jak je to zvykem. Proč taky? Vždyť tohle je můj osobní blog, můžu odejít kdy chci, můžu napsat kdy chci. Když jsem měla fansite blogy, byla v tom povinnost dát ostatním vědět, proč se neobjevují novinky. Takže napíšu jen tenhle rozlučkový a informativní článek.
Možná už to některé napadlo, prostě jedu na intr, kde asi nebudu mít ani čas a ani tak častý přístup na net. Aby mi naši koupili noťas, to už po nich chtít nemůžu. Bude mi to tady chybět, bude mi chybět čtení povídek, i když teď už ne tak časté. Samozřejmě mi budete chybět i vy a vaše koutky. Články se tady budou objevovat spíš přes víkendy, možná někdy stihnu něco přednastavit nebo sepsat v rychlosti ve škole nebo na intru. Ale nestojím o to, aby se o mém blogu někdo tam dozvěděl, takže.
Možná budu psát často, možná se tu objeví tři články za měsíc, nevím. Jak budu chtít, jak budu mít chuť. Žádná povinnost.
Affiliates budu navštěvovat, ale asi tak stejně jako to bude s těmi články. Takže se nezlobte, ale jinak to nejde. Ale já vám to vynahradím o víkendech.
Povídkáři, kteří jsou zvyklí na mé sáhodlouhé komentáře, budou muset chvilku počkat, než se tam objeví. Co se týče povídky Prayers to Stars, ta stále není dopsaná, ale už je při konci a určitě ji dokončím! Jen to bude déle trvat a díly budou přibývat asi taky ještě méně pravidelně než předtím. Ale mám ještě v záloze jedno kratší dílo, které si skladuju na krutější časy.:) Nové povídce každým dnem přibývají řádky, dokončím ji tak za čtvrt roku, když se bude dařit.

Zítra odpoledne tedy odjíždím, držte mi palečky, ať tu dálku s kámoškou dojedeme. 2. září večer odjíždím s třídou do Itálie, vrátím se příští týden ve čtvrtek, pátek mám volný, ale netuším, kdy se dostanu domu, jestli už ve čtvrtek po příjezdu, nebo až normálně v pátek večer. Pak mě čeká koncert Rosemaid, pokud se tam nějak dostaneme. A od dalšího pondělí to teprve pořádně začne. Jsem docela nervózní, i když lidi ze třídy podle FB vypadají sympaticky. Po těch letech si snad zasloužím třídu, kde bude dobrý kolektiv.:) Ještě více než já je však nervózní mamka. Ta mě dohání ke stresu.:D Ale nedivím se jí.

Sakra, bude mi chybět ten pohodlný, pomalu ubíhající život tady na vesnici. I ta nuda.:)
Mám slzy v očích, budete mi vážně chybět.♥ Speciální poděkování úžasným osobám- xoxoNikushka, Katty, E., kterou sice neznám dlouho, ale na tom přece nezáleží. A největší díky patří Yukiho. Zlato, opravdu děkuju za to všechno, však ty víš. Pomohla jsi mi v tom nejhorším, děkuju, že jsem se ti i na tu dálku mohla "vyplakat na rameni". Miluju vás!:*
Proboha! Dělám, jako bych odjížděla alespoň na rok! Už mě to chytá, mamka to na mě přenáší, jak pořád lítá sem a tam. Ale to je jedno. Pamatujte. Nikdy není zbytečné poděkovat svým nejbližším a říct jim, jak moc vám chybí. :-)

Co se týče mého posledního článku, kdy jsem psala, že mi je fajn. Tak není. Protože se to opět zkomplikovalo. Takové menší dejavú. A opět se neozval, a opět si nic nepamatuje. Jsem an dně více než předtím, ale podařilo se mi to nějak potlačit. Vlastně na to ani teď nestíhám myslet, jelikož mám takovou honičku, že snad zítra ani odjet nestihnu.Takže nemějte, obavy, já se z toho nějak vzpamatuju. Snad.

Teď už ale musím letět, přes ty tašky a hory oblečení se nejde dostat a mamka se zase dobývá do pokoje.:) Užijte si poslední dny prázdnin, užijte si první dny školy a ti, kteří jdou do prváku stejně jako já, přeju hodně štěstí.:)
vaše xoxo_Lady, která je naměkko... :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -E. -E. | Web | 31. srpna 2011 v 11:16 | Reagovat

Achjo, ty mi odjíždíš. Co tady mám jako dělat? ='( =D.

Doufám, že se ti na intru bude líbit, moje čtyři spolužačky tam jsou a jsou dost nešťatsný. Ale záleží jak kde a hlavně - jak s kym.

Vy jedete do Itálie?? Užijte si to a nasbírejte hodně mušlí =D maj tam pěkný, mám ještě krabici doma. K čemu ale nevim =D

tak hned jak budeš moct tak dej o sobě vědět.. budu to tady aktualizovat dokuď něco nenapíšeš =D ahooooj =* =*

a díky <3

2 Katty~ Katty~ | Web | 31. srpna 2011 v 11:57 | Reagovat

Rozhodně to chápu a myslím, že se opravdu nemáš za co omlouvat a tak. Jsem ráda, že jdeš na školu, na kterou jsi chtěla a snad ti tam výjde všechno, jak su budeš přát ♥ A doufám, že kolektiv budete mít taky dobrý. A snad jo, protože přece jenom na té střední. Nebo teda aspoň my máme kolektiv perfektní :)
A taky doufám, že budeš mít co nejvíc času psát, jak se ti tam líbí. Určitě se pak ozvi ;)

Měj se ♥♥

3 Yukiho Yukiho | Web | 2. září 2011 v 19:41 | Reagovat

síce sme sa nestretli, myslím, že sme si padli už od začiatku, nie? :D a tá vec.. je to v poriadku :) vždy keď budeš potrebovať, môžeš sa na mňa otočiť.. bola si jediná, ktorá ten môj príbeh vzala vez všetkých vecí okolo.. veď ty vieš ;3
no a do prváku ti želám veľa šťastia.. možno sa ti to najskôr bude zdať ako nezvyk, ale z vlastnej kože viem, že tie vzťahy bývajú oveľa pevnejšie :) držím palce a verím, že si čoskoro opäť popíšeme.. papa zatiaľ :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore