|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Tokio Hotel Back in Tokio - MTV VMAJ & Audi A1

25. června 2011 v 17:39 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést

Měl tady být článek o Taylor, ale nějak na něj nedošlo a to kvůli návratu Tokio Hotel do Tokia. Včera kluci odehráli akustické vystoupení pořádané Audi A1. Trochu mě mrzí, že se tam neukázal Gustav, mohl si tam třeba jen sednout za bubny a nic nedělat, když už bubnovat nemohl. Ale i tak se jim povedlo odehrát Automatic i Phantomrider víc než úžasně. Billy zpíval tak nádherně, až se mi u toho zastavilo srdce. Automatic nemusím, i když akustickou verzi mám ráda, ale tady mě naprosto okouzlilo Phantomrider. Tuhle písničku miluju a tady... tady to Billy zazpíval prostě kouzelně!
Bohužel jsem nestihla dnešní předávání cen MTV Video Music Aid Japan. Předávání cen bez předávání cen. Tomu říkám originalita, fakt. Jsem zvědavá, kdy se ty ceny jako budou předávat a proč to nebylo dneska. Nevíte někdo, co se stalo?
Hrozně mě mrzí, že jsem kluky neviděla live a videa se ještě neobjevila, takže se nejspíš ani nedočkám.:(
Co se týče Billova outfitu, ten se mi fakt hodně líbí. Ať si každý říká co chce, já Billův "přehnaný" styl miluju. Neříkám, že se mi na něm líbí cokoliv, ale nepatřím mezi ty, co píšou komentáře typu "poslední dobou se mi znechutil". Tohle mě dokáže vážně dostat. Já nevím, ale já beru pojem "fandit někomu" jako poslouchat jeho hudbu, podporovat ho, hlasovat pro něj, zastávat se ho. A ne mu "fandit" jen kvůli tomu, jak vypadá! No, nebudu to tady řešit, pod perexem jsou fotky jak z dnešního MTV VMAJ, tak ze včerejšího Audi A1. Užijte si je, jsou dokonalé. A trošinku upravené.;)(zdroj fotek: sexibillatom.blog.cz)

Užijte si sobotní večer, já jdu opět ven, takže mě tady nečekejte, ale klidně zanechejte koment, budu ráda!;)
vaše xoxo_Lady :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maiya* Maiya* | Web | 25. června 2011 v 17:49 | Reagovat

Parádní video :) Akorát mě štve jak si Tom nechává narůst ty vousy :( nesluší mu to :(

2 Katty~ Katty~ | Web | 27. června 2011 v 16:10 | Reagovat

To video je skvělé :) jenom mě tam docela ruší jak tam řvou všichni, ale tak, to se dalo čekat no :D A ten Billům přízvuk mi příjde takový srandovní jak tam mluví :) S moc se mi líbí ta první písnička :)

3 Katty~ Katty~ | Web | 27. června 2011 v 17:17 | Reagovat

Jo ? .. To já ani nevím, já jsem ho snad nikdy dřív mluvit neslyšela .. Vždycky jenom zpívat :)

A jinak, ty jo strašně moc děkuju ♥ Fakt .. Jako ale že bych byla nejlepší grafička .. to si teda nemyslím ani omylem :D

4 Ondina Ondina | 27. června 2011 v 17:28 | Reagovat

Zdravím, drahá Ladynko :-*,
nepoznávám se. Většinou nekomentuji články, které se týkají buď Billa nebo Toma. Na svou upřímnost totiž pokaždé doplatím. Ale snad u tebe můžu svůj názor napsat.
Šíleně mě štve, že mi na PC nejde zvuk, takže video jsem si vychutnat nemohla, bohužel... Dnes jsem na TWB viděla fotku B+T. Chtěla jsem napsat, ale praštila jsem se po prstech, nemá to cenu. Stále někomu něco vadí. Když jsem Billa viděla poprvé s tou již snad klasickou "záclonkou", říkala jsem si - úplná ztělesněná římská bohyně úrody, fakt. Ale chtěla jsem říct něco jiného. Ladynko, ty o mně asi už moc dobře víš, že tak o malinko víc preferuji Toma. Ale to neznamená, že nevidím, jakým krásným člověkem právě BILL je! Obdivuji ho a ctím. Je mi jedno, kolik piercingů má. On v tom vidí jistou logiku, ON ví, proč je má. Navíc, jeho septum miluju. Obdivuji jeho cit pro módu, pro krásu, vždyť úplně ta jeho jemnost bije do očí. Občas nechápu, jak to někdo nemůže vycítit? Bill je krásný člověk, jak srdcem, tak tou vizáží. Velmi si ho vážím. A pokud se nechal zarůst? A proč ne? Osobně se mi líbí pokaždé.
A Tommy?  To, že se nechal zarůst, to je naprosto dokonalé, moc se mi teď líbí. I to, že přibral. Navíc, ten jeho šatník, najednou nosí úplejší věci a to je naprosto skvělé. Tom je prostě... ach, Tom!♥

5 xoxo_Lady xoxo_Lady | Web | 27. června 2011 v 18:36 | Reagovat

[4]: ♥Ondinko♥, naprosto s tebou souhlasím a chápu tě. Taky už mě příšerně štve, jak Billa pořád kritizují, nemůžu si pomoct, chápu, že se nemusí každému jeho styl líbit, ale když jsem snad jeho fanynka, nebudu ho od hlavy až k patě kritizovat. Já už na to kašlu a tu upřímnost klidně vyřvávám, nebudu si přece svůj názor nechávat jen pro sebe, od toho ty komentáře snad jsou, ne?:) Klidně se vyjádři, on se tady nikdo do tebe navážet nebude a i kdyby, vypakovala bych ho s tohohle blogu světelnou rychlostí!!!;o) Představ si, já umím být i zlá, když se týče závažných věcí (a ještě více zlá, když se jedná o někoho, koho mám ráda:*)!:)
Popsala jsi to krásně a úplně přesně, líp bych se nevyjádřila!;) Bill je prostě Bill, má svůj vkus, naprosto odlišný od ostatních, čímž u mě dosahuje stále většího obdivu, protože vím něco o tom, jaké to je, být jiný. Já jsem to vzdala, ale on ne a za to jsem hrozně moc ráda.<3 Jeho septum ráda nemám, ten bych mu vytrhla hned, možná to bude tou mou hrůzou z jehel, ale jak jsi přesně napsala, on ví, proč je má. Protože on do nich vkládá symbol, je v tom jeho vlastní smysl. Jen je škoda, že to spousta lidí nechápe. On je prostě výjimečný a proto ho tak miluju!<3<3
Samozřejmě vím, že máš větší slabost pro Toma.;) A naprosto tě chápu, protože na první pohled je to úplně normální kluk, s ne zrovna pěknou pověstí a pohodovým chováním, ale uvnitř... uvnitř je to Bill... Spousta lidí se mi vysměje s tím, že to přeci nemůžu vědět, že ho neznám, ale já ho znám. Svým způsobem ho znám. Jsem si víc než jistá, že je úplně stejný jako jeho bráška!♥♥♥ A poslední dobou to dost vychází najevo... :)) Proto mezi nima nedokážu dělat rozdíly, i když to možná vypadá, že mám radši Billa, protože o něm více píšu, ale to je jen tím, že Bill mi přijde tajemnější a prostě... ta jeho odlišnost... snad mě chápeš... :DDD
Ondinko<3, opravdu nemusíš mít strach, tady na blog zabloudí fanynky TH jednou za uherský rok, takže se nemusíš mlátit přes prsty, mě tvé názory zajímají více než názory kohokoli jiného. Nikdy jsem nenarazila na osobu, jako jsi ty.♥♥:*

6 Ondina Ondina | 27. června 2011 v 20:32 | Reagovat

Ladynko moje zlatá♥♥♥, teda teď jsi mě úplně dojala :-*
Já vůbec nevím, co říct? Chtěla bych ti tolik poděkovat, ale znáš ty okamžiky, kdy víš přesně, že říct pouhé "děkuji", nestačí? To právě teď cítím po přečtení tvých nádherných slov. A to je vždy! Ať už u povídky, či reakce na komentář. Já se skoro bála napsat ten svůj názor, víš? A ty jsi reagovala tak... prostě jako ta "má" úžasná citlivá Ladynka! ♥♥♥ Moc děkuji! A taky TĚ MÁM HROZNĚ MOC RÁDA, zlatíčko! :-*
Zřejmě se na tu neustálou a hlavně HLOUPOU kritiku Billa díváme podobně. Někdy mi přijde, že je to teď "in", je v módě navážet se do tak nádherného člověka, který v životě nikomu neublížil! Proč mu musí většina lidí tolik ubližovat! Právě jemu?? Nikdy tohle nepochopím. Udělal už tolik obdivuhodných věcí nejen pro dobročinné účely, ale i pro zvířátka! Proč to tito věční kritici nevidí, jak má krásné srdce (právě pro to krásné srdce je i krásný vně a za tím si stojím). Bill je výjimečný člověk! Nejen krásný, ale i ušlechtilý!
Věříš, že jsem netušila, koho máš jakoby raději? Až jsem otevřela tvůj blog, tak jsem uviděla ty nádherné Billyho oči... ale přesně jsi napsala, že mezi twins rozdíly neděláš, proto jsem ani já netušila nic... Možná se ti zdá, že píšeš víc o Billym. Já jsem pouhý čtenář a z povídky bych nevyčetla, kdo je dán jakoby "víc" do popředí. Věnuješ se oběma postavám a nejen jim a to je nádherné! Jinak, miluji tebou psaný Billyho charakter!♥ A to je, co říct, já jsem dost vybíravá, co se povídek týče a navíc, Bill, ten mě snad nikdy neoslovil... však víš. Ale tebou psaný Bill, to je něco tak hebkého, oslovujícího, nádherného, vábivého... miluji ho v tvých příbězích!
Víš, že tě chápu, když píšeš, že Toma znáš? Já se ti rozhodně nevysměji! Píšeš o Tommyho nehezké pověsti... Já tomu, Ladynko, nevěřím. Ono se stačí na Toma podívat a i přes monitor vidíš ten nádherný pohled a milý úsměv... Toho... za koho je považován... bys poznala okamžitě. A to tam neuvidíš. Myslím, že je to hodně nafouknutá bublina. S Tomem se to táhne, ale je to jistě velmi citlivý a hodný mladý muž. Neznám ho, jasně, ale od samého začátku na mě tak působí a je už to nějaká řádka let... Stačí jeden pohled na něj♥ a víš! A TY víš! (Ale přiznám se ti - říká ti něco basák skupiny GN´R - DUFF? Ty jsi hrozně mladinká, tak asi ne, ale ten je tím mým princem...)
Tak, opět jsem se rozjela, takže budu končit.
Přeji ti moooooc krásný večer a až budeš psát Prayers, můžu mít prosbu? Pohlaď za mě tu maličkou holčičku, já ji prostě zbožňuji! Je to moje beruška!♥♥♥
Tak se měj moc krásně a u příštích Prayers nebo tady u tebe se budu opět velmi těšit!♥♥♥ :-* A ještě jednou děkuji za veškerá tvá slova, měla jsem na krajíčku! Jsi prostě skvělá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Stamps skladiště:
ComScore