|DOMŮ|.............|HLEDÁNÍ|.............|PROFIL|.............|ARCHIV|
_______________________________________________________________________

"Smyslem života není cíl. Je to cesta."

Březen 2011

I´ll Never Forget... To My First Love ♥

31. března 2011 v 17:11 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Přes všechnu bolest, kterou způsobili, je stejně nedokážu přestat milovat. A nikdy jim neřeknu sbohem. Protože to, co jsem s něma prožívala, na to se nikdy nezapomíná. To oni byli mým smyslem života...

Já dělím celebrity do dvou skupin. V první jsou ty, které mám ráda kvůli tomu co dělají, obdivuju je apod. Do druhé skupiny patří ti, kteří vás přinutí o nich přemýšlet každičký den, být po jejich boku ať se děje cokoliv, do téhle skupiny patří někdo, kdo našel cestu k vašemu srdci.
A pro mě to jsou právě tyhle dvě skupiny. US5 a Tokio Hotel. Dvě zcela odlišné skupiny, jejichž fanoušci se neměli v lásce.
US5 byli moje první spojitost s tímhle světem slavných. Nejprve to bylo jen takové "jé, ten je pěknej", no znáte to. Ale pak přišla doba, kdy pro mně začali znamenat tolik, že mě dokázali udržet nad vodou a dát mi nový smysl života.

Možná si někteří z vás, ti, co tyhle kluky neznají, řeknou "další normální skupina šampónků, co kradou srdce svým vzhledem". Jenže takhle to ve skutečnosti není a potvrdí mi to každý, kdo těmhle klukům fandí.
Víte proč je miluju ze všeho nejvíc? I přesto, že mi tolik ublížili a že už jen tak nedokážu poslouchat jejich písničky a dívat se na jejich fotky? Přesto, že je nenávidím za to, že mě tolik zklamali a přitom za to vůbec nemůžou?
Miluju je pro to, jak jsou šílení. Jejich upřímné úsměvy a jiskřičky v očích, šílené nápady a salvy smíchu. Tak to bylo aspoň kdysi. Dvě etapy, které zná každá fanynka US5. Staří US5, ti kluci, které bychom tak moc chtěly zpátky. A pak staří US5, ti kteří se pomalu řítí ke dnu. Nebo se už zřítili?
Jen jsem chtěla vysvětlit význam toho, co u mě znamená někomu opravdu fandit. A nepřišla jsem smutnit nad tím, jaké to bylo a jaké je. Já přišla zavzpomínat a ukázat vám, jak šíleně úžasní tito kluci "byli".
Více pod perexem!;)


SONP - 1. kolo

29. března 2011 v 15:30 | xoxo_Lady |  Novinky
Jsem vážně hodně překvapená, že se vás zapojilo tolik a děkuju za to.;) Teď už ale k samotnému 1. kolu!;)

1. kolo bude trvat do 5.4.2011 a vypadnou 2 s nejmenším počtem hlasů (to je snad všem jasné :D). Až začne další kolo, všem dám stejně jako teď vědět, takže mi to nemusíte psát do komentů. Hlas ode mě získá ten, kdo si o něj napíše jako první.
Pod perexem je seznam soutěžících:


Nobody Is Not So Perfect Like Him... ♥

28. března 2011 v 19:44 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Oh, ano! Nikdo není tak dokonalý jako on... alespoň pro mě. Vlastně ano, někdo by se našel. Jeho bráška!:) Ti dva jsou pro mě vše... A při pohledu na tuhle fotku se musím usmívat, srdce se mi sevře láskou a z očí mi málem ukápne slza... ♥ Nechápu, jak ho někdo může nenávidět!



Tenhle den byl nekonečný. Nekonečně dlouhý a těžký. Už mi ti lidi kolem lezli krkem, není nadto, když si člověk večer sedne a plánuje děj nové povídky. J, další. A netuším, kdy dopíšu ty ostatní. Ale někdy určitě! Ale tahle je pro mě speciální. Miluju její děj a to jsem ještě nenapsala ani řádek!:D Musím ten děj pořádně naplánovat, aby to nebylo dopletené, aby se vtom člověk hned neztratil. Charakteristiku postav už mám, tohle miluju ze všeho nejvíc!♥

J, důvod proč píšu tenhle článek (kromě toho, že jsem sem prostě chtěla dát tu fotku :D). Chtěla jsem vám poděkovat a říct, jak strašně mě překvapilo, že se do historicky první SONP na tomto blogu přihlásilo tolik lidí. Nečekala jsem to, i když jsem rozesílala reklamy všude možně. Nj, nějak jsem ty lidi přilákat musela... :D První kolo plánuju tak na zítra, pozítří, samozřejmě dám všem vědět!;)

Mimochodem, na zítřek chystám takový pěkný článeček.:D Dám sem nějaké ty photos nejspíš prozatím jen Billyho. Nějaké ty moje nejoblíbenější, i když těch je stovky, ale budu se snažit krotit.:D Ale mít je tady prostě musím, tu dokonalost tady nejde nezveřejnit, tak mi to kdyžtak odpusťte (né, že bych vás chtěla donutit té jeho dokonalosti propadnout taky;) :DD, to fakt né!)

A všimli jste si těch úžasných hvězdiček nahoře? Jsou naprosto... dobře, už to slovo říkat nebudu!:D A děkuju za ně admince z demetria-lovato-fan.blog.cz. :)))

Lol, zrovna jsem mi na mail dorazila návštěvnost za minulý týden. Tak teď se podržte, sobota 0 a neděle 60... :DDD To je sen, tohleto!:D

No... já pomalu končím, musím jít psát, svrbí mě prsty!;)
Vaše xoxo_Lady, která se právě opět rozplývá nad tou dokonalou fotkou...♥ Zastřelte mě, prosím!:D

SONP - Přihlášky

26. března 2011 v 16:50 | xoxo_Lady |  Novinky
"Mnozí z nás hudbou žijou. Pro mnohé z nás by život bez hudby byl mnohem nudnější, prázdnější."


Tak jsem si myslela, že by neuškodilo tady udělat nějakou tu soutěž. Samozřejmě jsem se rozhodla o SONP (soutěž o nejlepší písničku). Nemám žádné konkrétní pravidla, snad jen, že když uvidíte o komentář výš stejný song s jakým byste chtěli soutěžit vy, musíte si vybrat jiný. Takže pokud máš náladu na nějaké to zasoutěžení, neváhej a přihlaš se!!!
Další informace pod perexem. ;)

Navenek anděl, uvnitř ďábel! Ďábel s božím hlasem... a dokonalým ječákem!♥

23. března 2011 v 18:27 | xoxo_Lady |  Miluji a nechávám se unést
Ano, konečně někdo jiný, než moje milovaná dvojčátka. :D

Tenhle článek jsem plánovala trochu později, jelikož koncert se koná až za měsíc a já si jsem jistá, že po tom budu ještě hodně dlouho mimo. Stejně jako minulé léto. Těm, kteří Mira live ještě neviděli, tak vřele doporučuju, protože lidi, on je naživo ještě více okouzlující než v telce!:D A to už je co říct!!!:D

Ale vážně... když jsem tehdy čekala až ten boží blonďáček vyleze na pódium, věděla jsem, že zpívá úžasně a že je prostě dokonalý. Ovšem když na to pódium opravdu vylezl (dobře, tak doskákal :D) úplně mě to dorazilo. On totiž nepřišel jen on a jeho kapela Rosemaid, ale přinesl si sebou takovou energii, že mě to doslova porazilo. V neuvěřitelně krátkém čase ji dokázal přenést na publikum, které přímo šílelo a to mezi nimi nebyly jen pubertálně praštěné holky (jako jsem třeba já :D), ale normálně dospělí lidé. Prostě on a ta jeho energie, co se viditelně vznášela na metry daleko... to dokázalo tak okouzlit, že na ten koncert musím znovu. A opět musím být ve předu, i kdybych měla po kolenou prolézt mezi těmi všemi lidmi (a teď nekecám, protože když to bude nutné, já to fakticky udělám, na to jsem praštěná dost :DDD)...

A úplně nehorázně mě rozpaluje, když začne ječet. Odjakživa nemám ráda uječené písničky, ono to bude nejspíš tou nesnášenlivostí k metalu, a i když to není metal, tak mi to prostě vadí, protože v tom vidím hned spojitost. Ale Miro... ten dokáže ječet tak, že mě to přímo přivádí do varu. :D Pro moje uši je tohleto ráj. On do toho totiž dává kus ze sebe, jde to vidět... :)))
A teď pár videí, mých oblíbených. Ti, kteří je ještě neviděli, tak doporučuju, jsou vážně úžasné!

A taky budu ráda za případný komentík!;) Jsem zvědavá na vaše názory na tohodle blonďaté třeštidlo... :)))

btw: sorry lidi, ale většina videí se mi nechce zobrazit, takže tam máte odkazy... :-/


Rock´n´roll • Jičín
• Tohle je u mě úplně na prvním místě. Prostě ten začátek se mi moc jakože nelíbí, ale pak... jak Roman hraje, a pak jak Miro ječí... pokaždé ječím s ním, protože to prostě jinak nejde!:DD Takže na tohle se 100% mrkněte!;)
http://www.youtube.com/watch?v=ldmYYUpYnsE&feature=related


We will rock you • 4.9.2010 Staré Město u Uherského Hradiště
• A tohle? Tohle má prostě grády!!! Já ten jeho ječák zbožňuju!!!:D Mě na tom koncertě budou muset držet... :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=lcZZonpWbJY&feature=related

Arts by Allegator

20. března 2011 v 13:13 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
Včera jsem slíbila nějaké ty skvosty od bohyně Allegator. Tak tady jsou, vybrala jsem moje nejoblíbenější (jasně, myslela jsem na to, aby tady nebyl twincest ;) :D), i když všechny její díla jsou bezchybné. Ta holka má fakt obrovský talent, zkrátka nedokážu pochopit, jak může vykreslit každičký sebemenší detail! To je prostě něco dokonalého, nikdy nebudu nikoho obdivovat více... teď už ale klikejte na celý článek, vsadím se, že vám to vyrazí dech. :))) Ale strašně mě štve, že mi tady nejdou vložit věci, které má uložené na imagebamu... :-/ Jinak kdo by si chtěl prohlídnout něco dalšího, tak na allegator.org.

Musela jsem to i trošku zmenšit, aby se to vešlo na stránku, takže pro větší zobrazení klik na odkaz pod obrázkem, což vážně doporučuju... ;)


Hurricanes and Suns ♥

19. března 2011 v 11:27 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna

Zdravím, my aliens...
Věru, vím, hodně zajímavý název článku. Ale když mě nic jiného nenapadlo, než ho pojmenovat podle songu, který teď poslouchám. Už jsem s těma THčkama pěkně otravná, já vím, ale zvykejte si... :D Tak ale nebojte se, příště už tu bude fotka někoho jiného (né že by tahle nebyla dost dokonalá! Tuhle nadevše miluju!♥), příští měsíc se totiž chystám na koncert jednoho dokonalého zpěváka... jméno neprozradím, jen zkuste hádat!:D

Taky je u vás tolik sněhu? Jako už mě to začíná pěkně štvát! Jaro za dveřmi a ono nasněží. No je to normální?!:-/
Jinač budu do zítřka u kámošky, takže doufám, že se zítra přes tu kupu dostanu domů, nejsem krtek abych si tady prokopávala chodníčky... :-/


Till the sun won't shine
Till the end of time
See the halo, halo, halo...
J, toho si nevšímeje, já jen, že ten konec je prostě nejlepší... ♥ :)))

Asi na večer ještě připravím článek s několika skvosty od Allegator. Vím, že většina, kdo tady chodí TH moc v lásce nemá, ale říkám vám, u těchto luxusních maleb od Alleg nezáleží na tom, kdo na nich je. Ona je prostě bohyně... ♥ A nebojte se, vyberu jen ty "normálnější" díla. Myslím, že by ta menšina z vás, která sem chodí, reagovala přinejmenším zděšeně... :DD

No nic, já prozatím zdrhám, ještě si musím vybít energii, tak jdu dopsat ten kousek mojí nové povídky. J, zase twincest. :D Lidi nevěřili byste, jak šílené věci mě dokážou napadnout ve čtyři hodiny ráno, když nemůžu usnout. No když já vymýšlela ten děj, chlamala jsem se při těch představách nahlas a v tu chvíli mi bylo jedno, že všichni spí :DDD ...

Zatím se tu beze mě mějte, a nebojte, já vás zase brzo přijdu otravovat!;)
Vaše xoxo_Lady... ;)

Přijetí ke studiu na mnou vysněnou školu!♥

16. března 2011 v 16:06 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
Zdravím, zlatíčka moje!♥ :))
Taky se máte tak fantasticky? Nemůžu si pomoct, prostě se vám musím pochlubit!:D Celý dnešek jsem byla vynervovaná, jelikož jsem se dnes měla dozvědět, jestli mě přijmou na tu nejdokonalejší, nejúžasnější školu. Stačilo mi jednou, abych tam byla a totálně jsem se do toho prostředí zamilovala.
A dneska, když jsem přišla domů, tak jsem se málem zcvokla, protože jsem zjistila, že na stránkách školy je jsou jen kódy... tak jsem musela letět do schránky, no naštěstí jsem to vydržela až domů a až tam to otevřela. Když jsem si přečetla, že jsem PŘIJATA, tak jsem se rozbulela a myslela, že už to prostě nezastavím...
Děsně mě to vzalo, a to už jen z toho důvodu, že jsem byla na 100% přesvědčená, že mě tam prostě nevezmou. Už kvůli té trojce z matiky, i když matiku k mému vysněnému povolání vůbec nepotřebuju. Celou cestu domů jsem si říkala, že mě nevezmou, že nemám šanci, a pak... takový šok!!! Pro mě teda totální, vždy, když si něco hrozně přeju, tak to nevyjde. Štěstí při mě stálo... a já to oslavím teda v luxusním stylu, to bude oslava!:D

Jsem hrozně ráda, že už jsou ty nervy za mnou, že se kvůli tomu nemusím šrotit na přijímačky na jinou školu, protože jsem si jistá, že bych je nezvládla...
Můj sen se začal plnit, a já po tomhle začnu tak makat, jako nikdy. Protože to moje motto se vyplnilo...

"K úspěchu vás nedoveze žádný výtah. Musíte to vzít po schodech." - H. Brown
"A až vystoupáte na samý vrchol, zjistíte, že jste vlastně teprve na samotném začátku. A až se ocitnete opět dole, nezapomeňte, že ta chvíle nahoře bylo to nejúžasnější, co vás kdy mohlo potkat. Tak se zvedněte a znovu ty zatracené schody vyšplhejte." - xoxo_Lady
S láskou a obovským úsměvem na tváři vaše prozatím střízlivá xoxo_Lady... ♥

Bruno Mars - My Prince of Pop

14. března 2011 v 18:20 | xoxo_Lady |  Zaujalo mě
Pro mě byl, je a vždy bude král popu jen jeden - MJ. A nikdo, dokonce ani kdyby měl kdovíjaký hlas, ho nahradit nemůže. Protože každá osoba se od ostatních něčím liší, každá osoba v sobě skrývá něco krásného i špatného. A u MJho bylo to krásné především jeho bohaté a velkorysé srdce ...
Ovšem když jsem slyšela tohle, vyrazilo mi to dech. Bruno Mars - pro mě je to osoba, která dokáže hudbu cítit celým svým srdcem. Existuje tolik celebrit s dobrým hlasem a skvělými písněmi (ano, teď narážím na Katty Perry, nesnáším tu ženskou, nebudu tady skrývat své nesympatie), ale jen málo z nich se dokáže do hudby vžít tak, jako tenhle pro mě jedinečný zpěvák a málokdo se do ni dokáže vcítit takhle i před publikem.
Rozhodně si tohle poslechněte, tu písničku miluju, a po tomhle se to zdvojnásobilo. Jen škoda, že je ten zvuk tak nekvalitní, ovšem poslouchat se to dá.. :)
Ano, přesně tenhle člověk je pro mě od této chvíli Princ popu...
Bruno Mars - Dirty Diana
***
A tohle? Oh, umírám!♥
Bruno Mars - Beat It
***
A nakonec si sem dáme samotného MJho. Tenhle song je neskutečně... jak bych to řekla... prostě neskutečný, tohle se nedá vyjádřit pouhými slovy!:))
Michael Jackson - Give In To Me

My First Article

13. března 2011 v 18:47 | xoxo_Lady |  Povídám do nekonečna
J, já vím, ta fotka je dokonalá... on je dokonalý... pro mě ano, i když se tolik změnil, pořád je to on. A nesnáším řeči o tom, jak se změnil k horšímu!:-/
***

Nj, nějak začít musím, ne? A že vůbec nevím jak... :))
grr, jak mě se zítra nechce do školy. Celý týden se člověk ulejvá doma a pak nastane takhle tvrdý režim, to není fér!:-/ Zas budu celých těch osm zdlouhavých hodin poslouchat ty mimořádně chytré řeči...
Big Bang - Haru Haru

Jo, nakazila jsi mě... a totálně!!!:)) Kdybys věděla, kolikrát jsem tuhle dokonalost za dnešek slyšela! A děkuji ti za ten videopříběh... ;) však ty víš... ♥

Takže se mějte, vy, co jste tuhle nudu přečetli, ale já opravdu nevím jak začít. Mé zkušenosti s autorským blogem jsou na nule..:))

Stamps skladiště:
ComScore